قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت از مواردی است که برای بسیاری از افراد مهم بوده و گاهی برخی از شرکت های با توجه به تعرفه هایی که جهت طراحی وبسایت دریافت می شود شرکت مورد نظر را انتخاب می کنند. اما باید در نظر داشته باشید نحوه قیمت گذاری طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است. و لزوما دریافت مبلغ بالا نشان دهنده انجام خدمات بهتر نیست گرچه از این موضوع هم نمی توان چشم پوشی کرد.

اما چیزی که بسیار مهم است و شاید در مراحل اول کار مورد توجه قرار نگیرد. انجام یک خدمت خوب با توجه به خواسته های شما است. سپیدار نت علاوه بر این که خدماتی با قیمت متعارف ارائه می دهد همیشه سعی در بدست آورن رضایت مشتری دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و تعرفه سفارش طراحی سایت می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

موارد تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت اختصاصی یا وردپرسی

اگر شما هم نیاز به سایت دارید باید مواردی را که برای شما مهم هستند را نیز برای یک شرکت طراحی سایت عنوان کنید. و می توان گفت تقریبا وجود هر مورد اضافه می تواند روی قیمت نهایی تاثیر بگذارد. به صورت کلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- دامنه

دامنه در واقع آدرس سایت بوده و هر کدام از پسوندهای آن مانند .ir و .com و ... دارای قیمت های متفاوتی هستند.

 

2- هاست

انتخاب یک هاست بسته به نوع کاربرد مهم است. برای برخی از سایت ها نیاز است حجم سایت در حد معمول باشد اما برای برخی از سایت های نیاز است جهت افزایش سرعت از هاست های پر بازدید استفاده شود انتخاب هر کدام از آن ها توسط برنامه نویس یا طراح سایت تعیین می شود.

 

3- روش طراحی سایت

سایت های به دو روش کد نویسی و یا تحت قالب های آماده طراحی می شوند. نوع کد نویسی که اختصاصی بوده و از صفر نوشته می شود معمولا قیمت بالاتری نسبت به قالب های آماده از پیش نوشته شده دارد و از سمت دیگر قیمت طراحی سایت با وردپرس به صرفه تر است.

 

4- امکانات و موارد اختصاصی

در برخی موارد احتمالا شما نیاز به امکانات خاصی داشته باشید. این امکانات می توانند خاص حوزه کاری شما باشند به عنوان مثال شخصی برای موسسه خود می خواهد با ورود هر کاربر رویدادی در سایت برای کابر نمایش داده شود. در قالب های آماده این مورد را نیز شاید بتوان به صورت آماده تهیه کرد اما برای سایت هایی که از پایه نوشته شده اند این مورد به صورت اخصاصی نوشته می شود که هزینه ای از بابت آن دریافت می شود.

 

5- نوع و زمینه کاری سایت

زمینه کاری شما بر روی قیمت تاثیر گذار است به عنوان مثال قیمت سایت های فروشگاهی بیشتر از قیمت سایت های ساده شرکتی است. چرا که در سایت های فروشگاهی مواردی مانند فضای هاست و سرعت بالا مهم هستند.

 

6- کیفیت و امنیت سایت

بعد از راه اندازی سایت موضوع امنیت و کیفیت بسیار مهم بوده طوری که اگر رعایت نشود احتمال آسیب های مخرب به سایت افزایش می یابد. 

 

7- ظاهر وبسایت

بعد از امنیت و کیفیت و سرعت می توان گفت ظاهر یک سایت نیز مهم بوده طوری که سبب جذب مخاطب و راحتی کار, توسط کاربر می شود. بنابراین در صورتی که می خواهید ظاهر سایت و محتوا را بهتر نمایش دهید نیاز به طراحی حرفه ای است از این رو قیمت طراحی سایت افزایش می یابد.

 

8- سئو و بهینه سازی موتور جستجو

شاید یکی از مهم ترین موارد موضوع سئو باشد که معمولا در طراحی سایت به آن توجه نمی شود اما بعد از طراحی حالا شما باید بتوانید سایت خود را در صفحه اول یا ردیف های اول نتایج گوگل نشان دهید. اگر در مورد سئو اطلاعی ندارید بر روی سئو سایت کلیک کنید.

معمولا پس از طراحی سایت موضوع اصلی که مربوط به سئو است آغاز می شود و اگر طراح سایت استاندارد های اصلی سئو را رعایت نکرده باشد حتما دچار مشکل و اتلاف وقت یا هزینه خواهید شد. گاهی حتی نیاز به تغییر قالب و یا باز نویسی کد های نوشته شده است. از این رو ما به شما توصیه می کنیم حتما از یک شرکت متخصص و مجرب کمک بخواهید می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات کامل تری را دریافت نمایید.

 

سایت ها را با قیمت ارزان طراحی نکنید

همانطور که در بالا اشاره شد یک سایت استاندارد و مناسب دارای یک سری ویژگی ها و استانداردهایی است از این رو باید تمام این موارد لحاظ شود و خدمات مناسب را دریافت نمایید. اما برخی از شرکت ها یا افراد سایت هایی را با قیمت خیلی ارزان پیشنهاد می دهند و ادعا می کنند که از تمامی امکانات نیز در سایت استفاده می شود. اما در اصل اینطور نیست اگر شما بخواهید سایتی را از پایه طراحی کنید نیازمند هزینه و یک تیم متخصص است و همچنین برای سایت های وردپرسی نیز نیاز به تخصص و زمان است از این رو هزینه طراحی سایت ارزان یک روش نادرست برای جذب مخاطب است.

برخی از شرکت ها هم برای این که بتوانند قیمت کمتری را ارائه دهند از ارائه برخی از امکانات و خدمات سرباز می زنند که این درست نیست. در بالا اشاره شد که طراحی سایت مرحله اول بوده و بعد از آن قضیه سوال بسیار مهم است که حتما باید توسط طراح نیز به صورت استاندارد رعایت شود. اما ما در سپیدار نت علاوه بر این که خدمات مناسبی را در جهت طراحی و سئو سایت ارائه می دهیم هدف نهایی ما جذب رضایت شما دوستان است.

 

محاسبه هزینه طراحی سایت های اختصاصی و یا وردپرسی

حال که تا حدودی با موارد تاثیرگذار در قیمت یک سایت آشنا شده اید شاید بخواهید شما هم مواردی را لحاظ کرده و از تعرفه های آن مطلع شوید. اما واقعیت این است که ابتدا باید تمام مواری را که میخواهید به صورت لیست یادداشت و از طریق تیکت و یا ارتباط با سپیدار نت ارسال نمایید. و پس از مشخص شدن هدف و نکات دقیق شما حال نوبت به انتخاب نوع زبان برنامه نویسی می شود چرا که قیمت طراحی سایت تحت php یا زبان های دیگر نسبت به قالب های آماده وردپرس و جوملا بیشتر است. و در نهایت هزینه پس از بررسی خدمت شما ارائه می شود.