خدمات سئو سایت رشت

با دریافت خدمات سئو سایت در رشت می‌توانید رتبه وبسایت خود را بر روی کلمات کلیدی مدنظر در گوگل (یا هر نوع موتور جستجو) ارتقاء دهید، افزایش رنک صفحات سایت شما در گوگل سبب می‌شود برند شما دیده شود، افراد بیشتری وارد وبسایت شما شوند در نتیجه فروش، ارائه خدمات یا به صورت کلی  کسب و کار شما رونق یابد.
برای سئو وبسایت در رشت سه روش پیش روی شماست: می‌توانید از ما در سپیدارنت مشاوره دریافت نمایید، از سپیدارنت خدماتی مانند منتورینگ (نظارت) دریافت کنید یا این که کل سئو سایت را از صفر تا صد جهت ارتقاء در کلمات کلیدی هدف خود به ما بسپارید.

_

تعرفه های خدمات سئو

_

قطعا هزینه دریافت خدمات سئو سایت در رشت، جزو مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. تعرفه بهینه سازی وبسایت در رشت با توجه به عوامل مختلفی متفاوت است:

 • کلمات کلیدی مد نظر شما؛ این که کلمه کلیدی شما در سطح شهر رشت باشد یا در سطح کشور.
 • رقبای شما؛ این که سایت‌های رقیب شما تا چه میزان قدرتمند هستند کار افزایش رتبه سایت را دشوار یا سخت می‌کند.
 • نوع وبسایت شما؛ اگر سایت شما پیشچیده باشد یا دارای زیر ساخت محدودی باشد کار را برای سئو کار سخت خواهد کرد، در نتیجه این مورد سبب افزایش زمان و هزینه خواهد شد.

البته به جز موارد بالا این که شما چه شرکت یا تیمی برای سئو سایت خود در رشت انتخاب می‌کنید از اهمیت بالایی برخودار است. ما در سپیدارنت علاوه بر این که خدمات را با کیفیت عالی ارائه می‌دهد دارای تعرفه بسیار مناسبی می‌باشید که در جدول زیر می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

 

قیمت سئو سایت در رشت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج

همچنین بد نیست تا بدانید که قیمت سئو سایت می‌تواند با توجه به برهه زمانی و نوع خدمات دریافت متفاوت باشد به عنوان مثال شما می‌توانید از کارشناس سئو در رشت بخواهید که هزینه سئو را براساس کلمات کلیدی دریافت کند، یا این که فقط بخواهید که برای سایت خود مشاوره سئو دریافت نمایید و موارد اینچنینی که بسته به وضعیت فعلی سایت شما و هدف شما متفاوت خواهد بود.
بنابراین درصورتی که می‌خواهید به صورت دقیق از تعرفه اطلاع یابید بهتر است با ما تماس گرفته تا ابتدا ما سایت شما بررسی و سپس هزینه دقیق‌تری را ارائه دهیم.

_

چرا سئو سایت در رشت مهم است؟

_

هر صفحه از نتیجه گوگل فقط 10 رتبه از برترین سایت‌ها را نشان می‌دهد، حال فرض کنید عبارتی را در اینترنت سرچ می‌کنید به عنوان مثال بهترین دکتر رشت، بهترین شرکت X  در رشت ... اگر شما در جز  نفرات اول، دوم و سوم نباشید احتمال این که کاربر شما را جهت دریافت خدمات یا خرید کالا انتخاب کند بسیار کم است. اکثر افراد تصور می‌کنند سایتی که رتبه اول را دارد معتبرتر و بهتر است!!!
در واقع ما نمی‌توانیم تصور افراد را تغییر دهیم اما جهت جذب مشتری می‌توانیم سایت خود جزو سایت‌های در رتبه اول قرار دهیم.
به این نکته توجه داشته باشید که سئو یک روش بازاریابی مناسب است، در صورتی که کلمات درستی را تارگت کرده باشید می‌تواند برای شما بسیار سود آور باشد. مهم نیست شما در کجای شهر رشت هستید یا حتی فروشگاه آنلاینی را راه اندازی کرده باشید، می‌توانید سایت خود را حتی بر روی کلمات کلیدی کشوری در نتایج گوگل بالا ببرید.

فاز‌های سئو رشت سپیدارنت

اگر ساکن رشت هستید، و می‎‌خواهید رتبه‌های سایت خود را افزایش دهید، مراحل سئو در سپیدارنت به شرح زیر است:

1

بازبینی سایت در رشت

ابتدا سایت از هر نظر سئویی بررسی می‌شود.
2

تعیین عبارات کلیدی

کلمات مهم سایت با همکاری یکدیگر انتخاب می‌شود.
3

چیدن استراتژی + اصلاحیه

تعیین نقشه + درصورت مشکل اصلاحیه ارائه می‌شود.
4

کسب جایگاه در صفحات

با احرای استراتژی شاهد رشد رتبه سایت شوید.
_

مزیت سئو سایت رشت

_

به صورت کلی انجام سئو بر روی سایت شما می‌تواند سبب افزایش رتبه کیورد اصلی و یا بالا بردن رتبه سایت شود، البته اگر مراحلی نظیر کیورد ریسرچ توسط یک متخصص سئو حرفه‌ای انجام شود.

به صورت کلی بهینه‌سازی وبسایت در رشت مزیت‌های زیر را به همراه خواهد داشت:

 • سئو به موقع می‌تواند، کسب و کار شما از خطر سقوط نجات بدهد.
 • بهینه‌سازی وب سایت در رشت می‌تواند افراد مختلف از سراسر رشت را به سمت شما جذب کند.
 • مهم نیست کسب و کار شما در کدام خیابان باشد شما با بهینه‌سازی سایت می‌توانید دیگران را از آن مطلع کنید.
 • یک سایت سئو شده می‌تواند به کسب و کار شما رونق چشمگیری ببخشد.
 • داشتن یک سایت سئو شده علاوه بر این که مشتریان شما را افزایش می‌دهد می‌توان به کسب و کار شما اعتبار بدهد.
 • از آنجایی که در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها در شروع انجام سئو سایت هستند شما با انجام دادن سئو آن هم به موقع می‌توانید چزو نفرات برتر باشید.
 • شهر رشت بسیار کوچک است و در صورتی که جزو نفرات اول در گوگل باشید پس از مدت کوتاهی بسیار از افراد دررشت شما را خواهند شناخت.
 • حتی اگر محلی برای کسب و کار خود در رشت نداشته باشید با استفاده از سایت می‎توانید خدمات ارائه دهید یا محصولات خود را بفروشید.

یکی از مزیت‌های بزرگ سئو سایت در رشت این است که افرادی که با شما تماس می‌گیرند یا به شما مراجعه می‌کنند هدفشان دریافت خدمات یا خرید است چرا که شخص براساس نیاز خود در گوگل کلمه مورد نظر را سرچ می‌کند اما روش‌های دیگر تبلیغاتی مانند ارسال پیامک انبوه گاهی سبب اتلاف وقت و هزینه می‌شود چون جامعه هدف شما به صورت کامل مشخص نیست.

_

معایب انجام ندادن سئو

_

روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت جهت سرچ کلمات و رفع نیاز‌های خود استفاده می‌کنند، افزوده می‌شود شاید تا همین چند سال پیش تعداد افرادی که در رشت خدمات مورد نظر خود را در گوگل سرچ می‌کردند بسیار کم بود اما در حال حاضر تعداد آنها بسیار زیاد شده، از این جهت که طبق آمارها حتی برخی از کلمات در شهر رشت سرچ نمی‌شدند اما در حال حاضر از میزان جستجوی بالایی برخوردار هستند.
از دیگر معایب نداشتن بهینه‌سازی سایت در شهر رشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشتریان شما محدود به اطراف محل کار شما هستند یا از طریق دوست و آشنا به آنها معرفی می‌شوید.
 • رفته‌رفته با گذشت زمان مشتریان به سمت افرادی می‌روند که چه در سطح وب یا محیط معروف‌تر هستند.

حال فرض کنید در این بازار آنلاینی که وجود دارد بسیاری از کسب و کار‌ها حضور نداشته باشند مسلما پس از مدتی از دایره رقابت حذف می‌شوند.

_

نکات در سفارش سئو سایت

_

بهینه‌سازی سایت یک امر مهم و تخصصی است چیدن استراتژی‌های، مشخص کردن صفحات فرود و ... برای این که نتیجه بهتری بدهد باید توسط یک تیم حرفه‌ای سئو یا یک سئو منیجر انجام شود. از این جهت قبل از هرچیزی سعی کنید بهترین سئوکار را در رشت انتخاب نمایید و حتما در هنگام سفارش سئو به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • انتخاب یک تیم نه یک شخص
 • وعده دروغین را باور نکنید.
 • پروپوزال دریافت کنید.
_

انتخاب یک تیم نه یک شخص

_

یک استراتژی غیر حرفه‌ای می‌تواند بهینه‌سازی ناکارآمدی را به همراه داشته باشد، بنابراین به تسلط سئوکار تسلط پیدا کنید. سئو به صورت تیم آپ انجام می‌شود و توسط یک شخص میسر نیست.

_

وعده دروغین را باور نکنید

_

معمولا هر کلمه ای 3 ماه تا 2 سال نیاز به زمان جهت کسب رتبه در جایگاه‌های اول نتایج گوگل دارد بنابراین اگر متخصص سئو وعده زودتر را به شما می‌دهد احتمالا کار او به درستی انجام نمی‌شود یا بسیار مبتدی می‌باشد.

_

پروپوزال دریافت کنید

_

در صورت تمایل شما می‌توانید از کارشناس سئو یا تیم سئو در استان رشت پروپوزال دریافت کنید، ارائه پروپوزال نشان دهنده تخصص و تلسط فرد متخصص سئو نسبت به کسب و کار و رقبای شما است که در آن میزان هزینه و فعالیت‌های که باید انجام شود به صورت خلاصه شرح داده می‌شود.

برخی ادعا می‌کنند در مدت زمان کوتاهی می‌توانند رتبه سایت را افزایش دهند اما بالا بردن رتبه به چه قیمتی؟! آیا استفاده از سئو کلاه سیاه که بر روی سابقه سایت تاثیر منفی می‌گذارد درست است؟! قطعا خیر. سئو نیازمند انجام فعالیت‌های مستمر همراه با تولید محتوا و رفع ایرادات تکنیکال سایت است.

پرسش‌هایی پرتکرار سئو رشت

لیستی از سوالات و پاسخ‌های سئو وبسایت در رشت

آیا سئو سایت در رشت سودمند است؟

از آنجایی که به تعداد سرچ روزانه در شهر رشت افزوده می‌شود از این جهت می‌توان گفت که سئو سایت در رشت می‌توان یک راهکار مناسب برای جذب مشتری و افزایش اعتبار مجموعه شما باشد.

چگونه به سپیدار نت جهت انجام سئو سایت در شهر رشت اعتماد کنیم؟

ما یک تیم شامل استراتژیست، آنالیزور، هد کانتنت، متخصص سئو، طراح سایت، دیزاینر و تولید کانتنت هستیم که هر کدام از آنها در کار خود متخصص هستند تا مراحل سئو روی پروژه شما به صورت کامل و استاندارد اجرا شود.

هزینه سئو سایت در رشت چقدر است؟

سئو سایت در رشت به علت نیج بودن کلمات ممکن است با هزینه بسیار مناسبی انجام شود اما این مورد در سایت شما باید از سمت یک متخصص سئو بررسی تا هزینه نهایی اعلام مشخص ضود.

مدت زمان انجام سئو سایت در رشت چقدر است؟

معمولا گرفتن رتبه در شهر رشت در طی مدت زمان کوتاهی از 1 ماه تا 12 ماه انجام می‌شود. اما ممکن است با توجه به عواملی مانند وضعیت فعلی سایت شما و سخت بودن کلمه .... این مدت زمان بیشتر شود از این جهت برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا سایت شما توسط یک کارشناس سئو بررسی و مدت زمان انجام پروژه سئو اعلام شود.

_

مراحل سفارش سئو در رشت

_

مراحل افزایش رتبه کلمات کلیدی در سرپ گوگل که پس از ثبت سفارش سئو انجام خواهد شد، به صورت خلاصه به شرح زیر هستند:

 • برآورد هزینه و زمان از طرف تیم سئو
 • عقد قرارداد در صورت لزوم
 • مشخص کردن هدف کارفرما از سئو سایت
 • انتخاب درست کلمات کلیدی
 • چیدن استراتژی با مشخص کردن هدف وبسایت (فروش، آموزش، خدمات ...)
 • بررسی تکنیکال سایت
 • تولید محتوا براساس استراتژی
 • آپدیت محتوا
 • آف پیچ
 • تبلیغات و بازاریابی با اتصال به سئو وبسایت
_

سئو وب سایت رشت؛ چرا سپیدار نت؟

_

تا اینجا در مورد مزیت، معایب، نکات مهم و هزینه سئو سایت در رشت گفتیم اما چرا انتخاب یک تیم معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است؟ متاسفانه در طی سالهای کاری خود متوجه شده‌ایم بسیاری از افراد سایت خود را بنا به دلایلی مانند هزینه پایین‌تر، زمان کمتر جهت سئو به یک شخص بدون تخصص واگذار کرده‌اند اما در نهایت منجر به اتلاف وقت، هزینه یا در بسیاری موارد به دلیل دریافت رتبه منفی در سایت(از طریق روش کلاه سیاه) ... نیاز به یک دامنه دیگر شده است.
اما در تیم سپیدار نت نیروی‌های شامل کارشناس استراتژیست، کارشناس هد محتوایی، کارشناس آف پیج به صورت مستقیم و تیم تولید محتوا به صورت غیر مستقیم بر روی انجام سئو سایت فعالیت می‌کنند همچینن با برخورداری از یک ساختار استاندارد و سئو کلاه خاکستری با شفاف سازی تمامی خدمات انجام خواهد شد. در صورتی که در مورد بهینه‌سازی سایت در رشت، تحلیل سایت، اعلام قیمت، مشاوره و... نیاز به راهنمایی دارید با ما از طریق شماره تماس بالای همین صفحه تماس بگیرید.

امتیاز سئو وب سایت در رشت
 • رضایت از کیفیت و سطح دانش محتوای صفحه
 • مهارت سئو کار
 • نظم و کیفیت انجام کار
 • برخورد تیم هنگام سفارش یا اجرای پروژ سئو رشت
 • منصفانه بودن قیمت نسبته به خدمات
5