مشاوره سئو

تا زمانی که سایت شما بازدهی مورد نظر در کسب و کار را داشته باشد، استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت ضرورتی نخواهد داشت! اما اگر سایت شما ناگهان دچار افت رتبه شود، نیاز به افزایش ارتقاء رتبه‌های صفحات در سرپ دارید، بازدهی مناسب را از سایت خود ندارید و .... با استفاده از یک مشاوره حرفه ای سئو(seo) به موقع، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه، یک وبسایت را از لبه پرتگاه نجات داده یا یک کسب و کار را از خطر معرض نابوی حفظ کنید. نگران نباشید ما در تیم سئو سپیدار نت در کنار شما خواهیم بود، جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد نحوه دریافت مشاوره و خدماتی که می‌توانید دریافت کنید با ما همراه باشید.

_

هزینه و روش‌های دریافت مشاوره

_

شما برای دریافت مشاوره سئو می‌توانید به روش‌های زیر اقدام کنید و هزینه آن مطلع شوید.

اگر نیاز به دریافت مشاوره سایت دارید در حال حاضر می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام نمایید:

 • مشاوره به صورت ساعتی
 • مشاوره به صورت ماهیانه
 • مشاوره براساس وظایف از پیش تهیه شده

حتما هزینه و شرایط برگزاری جلسات مشاوره سئوی سایت در روش‌های بالا برای شما مهم است، از این جهت ما در ادامه به شرح هر کدام از موارد بالا می‌پردازیم:

_

مشاوره به صورت ساعتی

_

این نوع مشاوره سئو به صورت تلفنی یا حضوری برگزار می‌شود(بیشتر آنلاین). شما می‌توانید سوالات خود را در جلسه آنلاین مشاوره سئو سایت از مشاور بپرسید یا از او بخواهید مشکلات سایت شما را تحلیل کند.

نحوه پرداخت هزینه در مشاوره سئوی ساعتی به این صورت است که معمولا مبلغ پایه مبنی بر یک ساعت در نظر گرفته می‌شود برفرض این که یک مشاور در قبال واریز یک میلیون تومان یک ساعت مشاوره می‌دهد، در این صورت حداقل مبلغ از یک میلیون تومان شروع می‌شود.

_

مشاوره به صورت ماهیانه

_

در این روش به ازای یک ماه دریافت مشاوره سئو سایت، مبلغی در نظر گرفته می‌شود. معمولا زمانی که خود فردی را جهت اجرای قسمت‌های عملیاتی پروژه دارید و نیاز به یک فرد متخصص در جهت آموزش یا ارائه راهکار یا رفع مشکل دارید و ... می‌توانید از یک مشاور کمک بگیرید.

در این روش هزینه مشاوره سئو به صورت ماهانه محاسبه می‌شود و کارفرما می‌تواند با توجه به نیاز خود یک قرار داد سه ماه، شش ماه یا یک ساله با مشاور سئو داشته باشد.

_

مشاوره سئو براساس وظایف از پیش تهیه شده

_

شما می‌توانید قبل از جلسه تلفنی مشاوره سئو (آنلاین) یا حضوری، خدماتی را که می‌خواهید را مشخص کنید؛ به عنوان مثال براساس بیزینس خود می‌خواهید کلمات مهم سایت شما مشخص شود یا این که استراتژی سایت شما به صورت کامل بررسی شده یا در مورد روند آن توضیح داده شود، در این صورت یک مشاور می‌تواند با توجه به تجربه و تخصص خود روش مناسب را ارائه دهد.

هزینه مشاوره سئو براساس وظایف نیز کاملا مشخص است، این قیمت با توجه به مدت زمانی که یک فرد متخصص برای انجام موارد گفته شده سپری می‌کند، تعیین می‌شود.

_

چه زمانی نیاز به مشاوره سئو سایت داریم؟

_

بسیاری از افرادی که صاحب سایت هستند، نمی‌دانند چه زمانی به مشاوره سئو حرفه‌ای نیاز دارند، باید بگویم شما در هر زمان می‌توانید مشاوره دریافت کنید اما معمولا در موارد زیر نیاز به دریافت راهنمایی در جهت بهبود سایت می‌باشد:

 • قبل از راه اندازی سایت یا کسب و کار
 • در جهت انتخاب قالب
 • تحلیل و آنالیز اولیه سایت
 • پیداکردن کلمات مهم حوزه کسب و کار خود در گوگل
 • بررسی و مقایسه سایت رقیب با سایت خود
 • زمانی که می‌خواهید رتبه سایت را افزایش دهید.
 • زمانی که سایت شما بدون هیچ دلیلی(یا به دلیل نامعلومی) دچار افت رتبه شده است.
 • زمانی که بازدید دارید اما مشتری مورد نظر را ندارید.
 • زمانی که می‌خواهید سایت خود را بهبود بدهید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید.
 • اگر می‌خواهید ایرادات سئو داخلی، سئو خارجی و تکنیکال برطرف شود.

به صورت کلی وجود مشاور سئو سایت از زمانی بیشتر به شکل یک نیاز خود را نشان می‌دهد که شما تصمیم می‌گیرید به عنوان یک مدیرکسب و کار سایت خود را در جهت بالا بردن در نتایج جستجو، بهینه کنید.

گام‌های دریافت مشاوره سئو

در صورتی که نیاز به مشاوره بهینه‌سازی برای وبسایت خود دارید، مراحل آن در سپیدارنت به شرح زیر است.

1

دریافت نوع مشکل

مشخص شدن نوع موضوع شما جهت دریافت مشاوره
2

بازبینی سایت شما

ایراد سایت شما بررس می‌شود.
3

راه حل مشکل

برای رفع مشکل سولوشن‌هایی تعیین می‌شود.
4

تعیین جلسات مشاوره

با توجه به مشکل جلسات مشاوره تعیین می‌شود.
_

مزایای دریافت مشاوره حرفه ای سئو

_

یک مشاوره حرفه‌ای سئو چه به صورت حضوری و یا چه به صورت آنلاین، این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا با کمترین هزینه و در مدت کوتاهی متوجه ایرادات سایت خود شده و آن را برطرف کنید.

فراموش نکنید که مشاوره باید توسط یک فرد متخصص انجام شود چرا که برخی از راه کارها جهت بهبود یا بهینه‌سازی سایت توسط یک فرد اشتباه، منجر به ایجاد مشکلات جبران ناپذیری خواهد شد.

_

خدمات مشاوره سئو سایت

_

بسیاری از افراد نمی‌دانند که مشاوره سئو(seo) سایت شامل چه خدماتی می‌شود در واقع بین مشاور و کسی که متخصص سئو است یک مرز باریکی از شرح وظایف تا اجرای آن وجود دارد. از این رو نمی‌توان از یک کارشناس یا متخصص انتظار مشاوره را داشت و همچنین از یک مشاور نمی‌توان انتظار اجرای عملیات را داشت.

ازجمله خدمات مشاوره سئو سایت به شرح زیر هستند:

 • ابزارهایی مانند سرچ کنسول و آنالیتیکس سایت بررسی می‌شود.
 • قسمت تکنیکال سایت مانند سایت مپ و فایل ربات بررسی می‌شود.
 • قسمت‌هایی مانند هدر و فوتر و لینک‌های داخلی سایت بررسی می‌شود.
 • درصورتی که سایت وردپرسی باشد، قسمت افزونه‌های سایت بررسی می‌شود.
 • موارد سئو آن پیچ مانند تایتل و متادیسکریپشن صفحات اصلی بررسی می‌شود.
 • موارد آف پیچی مانند بک لینک‌ها، دامین آتوریتی و پیچ آتوریتی بررسی می‌شود.
 • به سوالات کارفرما در راستای بهینه سازی سایت پاسخ داده می‌شود.

در نظر داشته باشید که مشاوره بهینه سازی سایت می‌تواند شامل هر نوع خدماتی که مربوط به بهینه سازی وبسایت است مانند آف پیج، آن پیج و تکینکال باشد از این جهت این که بخواهید چه مواردی از سایت بررسی شود باید قبل از هرچیزی مشکل مورد نظر به صورت کامل مشخص شود.

_

مزیت دریافت مشاوره seo(سئو) وبسایت از سپیدارنت

_

اما چرا تیم سپدارنت را برای دریافت خدمات مشاوره سئو سایت انتخاب می‌کنید؟ و مزیت رقابتی ما چیست؟

در حال حاضر ما در تیم سپیدارنت دارای نیروهای متخصص و مجربی هستیم که به سه روش مختلف می‌توانند به شما مشاوره دهند. از آنجایی که دانش متخصصان ما به صورت همیشگی در حال آپدیت شدن است، راه‌حل‌ها و استراتژی‌هایی که ارائه می‌شود مطابق با دانش روز می‌باشد.
همچنین این که در هر مرحله از پروژه در صورتی که نیاز به تیم اجرای داشتید، ما در کنار شما هستیم.

سوالات جمع‌آوری شده درمورد مشاوره سئو

در این قسمت پرسش‌هایی قرار داده شده که معمولا زیاد پرسیده می‌شوند.

چرا داشتن مشاوره سئو ضروری است؟

یک مشاور سئو می‌تواند با نشان دادن مسیر درست به تیم شما باعث شود تا از مزیت‌هایی نظیر سرعت بالای رشد، کاهش هزینه و زمان، استفاده از یک مسیر درست، حل مشکلات وبسایت و ... برخوردار شوید.

چگونه می‌توان خدمات مشاوره سئو را دریافت کرد؟

شما می‌توانید با توجه به وسعت پروژه خود از هرکدام از چهار روش روزانه، ساعتی، ماهانه و پروژه‌ای مشاوره دریافت نمایید. برای این کار با ما تماس بگیرید یا فرمی که در انتهای صفحه است را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

آیا مشاوره سئو حضوری است یا آنلاین؟

مشاوره سئو می‌تواند هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری باشد به این صورت که در روش حضوری متخصص سئو پس از تعیین تاریخ جلسه، به شرکت یا محل کار شما مراجعه کرده و موارد مورد نیاز گفته می‌شود. اما در روش غیر حضوری یا دریافت مشاوره seo به صورت آنلاین شما می‌توانید به صورت تلفنی، برگزاری تماس آنلاین مانند میت، اسکایپ و ... از جلسات مشاوره بهره‌مند شوید که در سپیدارنت هر دو روش امکان پذیر است.

هزینه مشاوره سئو سایت چطور است؟

قیمت دریافت خدمات مشاوره سئو با توجه به تخصص فرد و تجربه کاری بسیار متغییر است یک مشاور سئو ممکن است ساعتی 200 هزار تومان دریافت کند اما یک مشاور دیگر در همان مدت زمان 2 میلیون تومان دریافت کند در سپیدار نت نیز این رقم بین ساعتی 700.000 تومان تا 1.000.000 تومان متغییر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه مشاوره ماهیانه، پروژه‌ای و ... با ما تماس بگیرید.

_

درخواست دریافت خدمات مشاوره سئو سایت

_

در طی سالها تجربه متعدد، متوجه شده‌ایم بسیاری از افراد علاوه بر این که به موقع جهت دریافت خدمات مشاوره سئو سایت اقدام کرده‌اند اما باز نتوانسته‌اند به اهداف خود در جهت بهبود یا رفع ایراد سایت دست‌یابند، از این جهت پیداکردن یک فرد متخصص که بتواند با ارائه یک راهکار درست، به موقع و هدفمند شما را به اهدافتان نزدیک کند، بسیار سخت است!!!
در صورتی که در این مسیر نیاز به دریافت مشاوره دارید، می‌توانید از طریق شماره تماس در بالای همین صفحه یا قسمت تماس با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز مشاوره سئو وبسایت
 • امتیاز میزان تخصص در نوشته
 • امتیاز مهارت
 • امتیاز کیفیت خدمات
 • امتیاز نحوه برخورد و بیان توسط تیم
 • امتیاز قیمت خدمات
5