خدمات سئو سپیدار نت

دریافت سرویس سئو(بهینه‌سازی) وب‌سایت؛ شامل موارد مانند: بهینه‌سازی صفحات سایت، بهبود سئوی تصاویر، فشرده سازی کد‌ها، چیدن استراتژی(نقشه راه)،بهینه سازی CTR، زمانبندی درست(تقوم محتوایی)، کیورد ریسرچ، تعیین کلمات کلیدی، چیدن پلن آف پیج و ... می‌باشد. یک سئو اصولی و استفاده از تریک‌های متناسب با پروژه، این امکان را می‌دهد، تا نسبت به رقبای قوی، در زمان مناسب، با صرف بودجه کم(جهت هزینه آف پیج) بتوانید رتبه ماندگاری را در صفحات وب داشته باشید یا این که روند مناسبی را جهت رشد و افزایش تعداد کلمات اصلی در صفحه اول گوگل تجربه نمایید.
به صورت کلی، سئو سایت یا seo مخفف کلمات Search Engine Optimization (بهینه‌سازی موتور جستجو) و به معنی بهبود عملکرد سایت بر اساس اصول و استانداردهای موتور‌های جستجو مانند گوگل است.

هدف از انجام سئو(بهینه‌سازی سایت) بهتر دیده شدن و افزایش میزان بازدیدکنندگان(دریافت کلیک) یک وب سایت است. می‌توان گفت seo سایت در جهت به دست آوردن بالاترین جایگاه در صفحه نتایج جستجو، یک موتور جستجو می‌باشد.
در واقع یک سئو کار با اجرای یک سری از فرایندهای داخلی و خارجی سایت می‌تواند استاندارد گوگل را پیاده‌سازی نمایید. اجرای استانداردهای استراتژی سئو کار ساده‌ای نیست و بهتر است توسط یک سئوکار مجرب و حرفه‌ای انجام شود.

سئو ترکیبی از تکنولوژی و بازاریابی است. باید همیشه در نظر داشته باشید، که در زمان کنونی چه مواردی برای کاربران و هم برای گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است. گرچه این کار شاید آسان باشد اما اصلا ساده نیست. جان مولر(مدیر آنالیز وبمستر‌های گوگل) می‌گوید: یک سایت می‌تونه بهترین روش‌های<< سئو >> رو دنبال کنه، اما مهم اینه که آیا کسی به دنبال آن محتوا و محصول هست یا خیر.

بهینه‌سازی و سئو سایت یک استراتژی بلند مدت است. در واقع ما کاری که به عنوان متخصص سئو در سپیدار نت انجام می‌دهیم این است که سایت را از لحاظ داخلی و هم از لحاظ خارجی به نحوی بهینه کنیم، تا کاربران از بازدید سایت نتیجه خوبی داشته باشند. همین امر از جهت گوگل بسیار حائز اهیمت است در نتیجه به افزایش رتبه وبسایت شما کمک می‌کند و سبب ارتقاء رتبه سایت در نتایج موتور‌های جستجو می‌شود. وب‌سایت‌هایی که رتبه بالاتری را در صفحه اول گوگل کسب کنند بازدید کنندگان بیشتری را از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آورند در نتیجه سبب افزایش مشتری و فروش شما می‌شود.

_

هزینه سئو وب سایت

_

یکی از مهم‌ترین مواردی که در هنگام ثبت سفارش بهینه‌سازی وب‌سایت، از اهمیت بالایی برخوردار است، موضوع قیمت می‌باشد. قیمت سئو وبسایت شاید به ظاهر یک عامل تعیین کننده از جانب شما برای انتخاب یک تیم باشد، اما واقعیت این است که در بیشتر مواقع هزینه سئو، با خدماتی که توسط آن شرکت یا تیم ارائه می‌شود، رابطه مستقیمی دارد.

 
پکیج پایه سئو

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی سئو

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای سئو

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج

در پکیج‌های بالا به کارهای سئو که به ازای هزینه دریافتی انجام می‌شود، اشاره شده است. البته این موارد مرتبط با تیم سئو سپیدار نت می‌باشد، و هر کسی استراتژی خود را جهت برآورد هزینه خواهد داشت.
این موضوع نیز حائز اهیمت است، بسته به نوع پروژه شما ممکن است سرویس‌های خدمات بهینه‌سازی وبسایت متفاوت باشد و این مورد بر روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت با ما تماس بگیرید، برآورد هزینه در سپیدارنت کاملا رایگان است!!

_

سئو از کجا شروع شد؟

_

سوالی که شاید ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کند. سئو چیست و چطور متولد شد؟ از دهه 1990 میلادی موتورهای جستجو شروع به لیست کردن صفحات سایت کردند، در این زمان اولین سایت‌های جهان ساخته شده و به مرور زمان بر تعداد آن‌ها افزایش داده شد. در نتیجه مدیران وبسایت‌ها جهت بالا آمدن در صدر نتایج (SERP) شروع به بهینه‌سازی سایت خود و تولید محتوا کردند. حال اعتقاد بر این است که مفهوم سئو بین سال 1990 تا 1991 میلادی ایجاد شد. ابتدا بهینه‌سازی سایت بسیار ساده بود اما با پیشرفت موتورهای جستجو نیز سبب رشد و ایجاد تغییر و تحولات شد.

موتورهای جستجوی بسیاری مانند آلتا, یاهو ... وارد این صحنه شدند و در نهایت در سایت 1996 سرگئی برین و لری پیج مشهور و بزرگترین موتور جستجو یعنی BackRub را ساختند سپس در سال 1998 به نام google.com تغییر نام داد و دامین آن ثبت شد.

در ابتدا سئو بسیار آسان بود و بازاریابان می‌توانستند با اجرای ترفندهای سئو و یا دور زدن‌های ساده به راحتی رتبه خوبی را در نتایج گوگل ثبت کنند. با گذشت زمان گوگل شروع به ایجاد الگوریتم‌هایی جهت بهبود روند سرچ و نمایش نتایج بر اساس نظر کاربرد کرد. در واقع هدف گوگل نمایش نتایج بهتر و نزدیک به ان چیزی است که کاربر سرچ می‌کند. بنابراین انتشار محتوایی که دارای ارزش واقعی برای کاربران است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

_

بهینه سازی وبسایت شامل چه مواردی می‌شود؟

_

شاید تصور کنید یک سایت همان چیزی است که می‌بینید! اما در واقع شما فقط یک سری از ترکیب رنگ‌ها و تصاویر را مشاهده می‌کنید که با کد‌ها نوشته شده‌اند و کد‌ها نیز مرتبط با سایر بخش‌ها هستند. از این جهت یک سئو کار متخصص باید بتواند با انجام اصولی روش‌ها، چه در ظاهر یا چه در ساختار سایت، بهینه‌سازی را کاملا استاندارد انجام دهد.

سئو وبسایت می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • بهینه‌سازی سرعت صفحات وبسایت
 • استاندارد سازی url(آدرس) صفحات
 • اصلاحیه فنی(مشکلات تکنیکال سایت)
 • کیورد ریسرچ حرفه‌ای
 • تعیین موضوع صفحات
 • اصلاحیه بهینه‌سازی تصاویر
 • چیدن پلن آن پیج
 • اصلاحیه فشرده سازی کد‌ها سایت
 • بهینه‌سازی فایل روبات(robots.txt)
 • بهینه‌سازی سایت مپ
 • برطرف کردن لینک‌های شکستن
 • برطرف کردن لینک‌های 404
 • چیدن استراتژی آن پیج(on-page)

البته که مواردی که گفته شد فقط بخشی از سئو(seo) بوده، در واقع خدمات سئو خیلی بیشتر از گزینه‌های بالا است.

مراحل سئو وبسایت در سپیدارنت

هر شرکتی مراحل خاص خود را جهت بهینه‌سازی وب سایت دارد، این مراحل در سپیدارنت به شرح زیر است:

1

دریافت کیورد اصلی

انتخاب کیورد اصلی توسط شما یا تیم ما 
2

بررسی و تایید

تایید نهایی کلمات کلیدی طی یک جلسه آنلاین
3

چیدن استراتژی سئو

مشخص کردن تقویم زمانبندی + استراتژی
4

پیاده‌سازی مراحل

انجام مراحل توسط تیم متخصص

متداول‌ترین خدمات سئو سایت شهر‌ها

بهینه‌سازی سایت در استان‌ها

در هر شهری که هستید می‌توانید به راحتی سایت خود را بهینه کنید، سپیدار نت آماده ارائه خدمات سئو سایت شما در استان‌های مختلف است.

بهینه سازی سایت کسب و کار

در هر کسب و کاری که هستید می‌توانید رتبه‌های سایت خود رو بهبود دهید از این جهت برای سئو سایت مشاغل می‌توانید با تیم سئو سپیدار نت تماس بگیرید تا بهینه‌سازی سایت شما توسط متخصصین ما انجام شود.

خدمات رایج سئو داخلی در سپیدارنت

بهینه سازی داخلی سایت(on-page)

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بهینه‌سازی سایت، سئو داخلی سایت(on-page) می‌باشد که تمام این مراحل توسط تیم سپیدار نت قابل انجام است. برای دریافت خدمات سئو داخلی سایت با تیم سپیدارنت تماس بگیرید.

انجام انواع روش‌های سئو تکنیکال سایت

بهینه سازی سئو تکنیکال

یکی دیگر از مهم‌ترین بخش‌های سئو سایت، بهینه‌سازی قسمت داخلی سایت(seo technical) است که تک تک این موارد توسط تیم سئو سپیدارنت انجام می‌شود برای دریافت خدمات مرتبط با سئو تکنیکال سایت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سئو خارجی توسط سپیدار مارکتینگ

بهینه‌سازی سئو خارجی(off-page)

برای سئو انواع سایت‌ها، بخش مربوط به off-page مانند چیدن استراتژی آف پیچ می‌تواند بسیار مهم باشد، ما در تیم سپیدار نت دارای افراد متخصص هستیم که بهینه‌سازی آف پیج سایت را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهند. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سوالات رایج مربوط به سئو وبسایت

شما می‌توانید سوالات مربوط به خدمات بهینه‌سازی وبسایت را در این قسمت مشاهده کنید.

آیا سئو سایت در سپیدارنت تضمینی است؟

خیر، سئو سایت نه در سپیدار نت بلکه توسط هیچ مجموعه معتبری تضمینی نیست و هیچ کس نمی‌تواند به شما وعده رتبه یک در نتایج گوگل را بدهد.

چگونه می‌توانیم از مدت زمان سئو سایت مطلع شویم؟

برای این کار سایت شما باید توسط یک فرد متخصص سئو بررسی شود بنابراین پیشنهاد می‌شود با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما سایت و درخواست شما را برای بهینه سازی وبسایتتان بررسی و نتیجه نهایی خدمت شما اعلام گردد.

هزینه سئو وبسایت چگونه محاسبه می‌شود؟

برای بهینه‌سازی وبسایت هزینه مواردی مانند: هزینه تولید محتوا، لینک‌سازی، ابزار‌ها و ... باید به صورت کامل با توجه به نوع پروژه بررسی شود و این کار توسط یک کارشناس سئو انجام می‌شود، بنابراین اگر می‌خواهید سایت رو بهینه کنید حتما ابتدا با ما تماس گرفته تا با توجه به وضعیت پروژه شما و خواسته‌هایتان، مبلغ نهایی به صورت ماهیانه و یا کل پروژه به شما اعلام گردد.

چگونه درخواست خود را برای سئو وب سایت در سپیدار نت ثبت کنیم؟

برای این کار می‌توانید از طریق پر کردن فرمی که در انتهای صفحه قرار گرفته است یا از طریق شماره‌هایی که در پایین صفحه است با ما تماس گرفته تا مراحل سفارش سئو سایت، مشاوره(قبل از ثبت سفارش) ... توسط تیم سپیدارنت انجام شود.

امتیاز این مطلب
 • امتیاز محتوا
 • امتیاز خدمات
 • تعرفه خدمات
5

2 دیدگاه ها

 • سلام آیا برای بررسی سایت قبل از بهینه سازی وبسایت نیاز به دریافت اطلاعات دارید؟ مثلا اطلاعاتی جهت ورود به قسمت ادمین سایت؟

  • سلام دوست گرامی
   برای آنالیز اولیه وبسایت قبل از قرارداد سئو، هیچگونه اطلاعاتی مربوط به هاست، پنل ادمین و … جهت دسترسی از شما گرفته نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *