خدمات سئو سایت گیلان

بهینه‌سازی یا سئو سایت در گیلان یکی از روش‌های حرفه‌ای و تخصصی جهت ارتقاء هر نوع کسب کاری می‌باشد که در حال حاضر با استقبال بسیاری از مدیران شرکت‌ها و صاحبان کسب و کارها همراه بوده است. سئو وب سایت در گیلان یکی از مهم‌ترین بخش هر کسب و کاری محسوب می‌شود. اگر دارای کسب و کاری در استان گیلان هستید و می‌خواهید در رنگ اول صفحه گوگل باشید به راحتی می‌توانید با انتخاب یک سئو کار مجرب و خوب در گیلان، به صورت اصولی و استاندارد به کسب و کار خود رونق دهید. ما در تیم سپیدار نت با داشتن سالها تجربه کاری با ارائه سئو حرفه‌ای در گیلان آماده ارائه خدمت هستیم.

اگر صاحب کسب و کار در یکی از شهرستان‌های گیلان هستید می‌توانید با استفاده از به کار گیری سئو وبسایت در گیلان کسب و کار خود را توسط یک سئو کار خوب در گیلان ارتقاء دهید. اگر در این استان یک تجارت فیزیکی دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم یک وب سایت بسازید و آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. تیم سپیدار نت دارای متخصصان و مشاوران حرفه‌ای بهینه‌سازی وب سایت در گیلان ، تمام تلاش خود را برای افزایش درآمد و دیده شدن شما در موتورهای جستجو مانند Google انجام خواهند داد. ارائه خدمات SEO وبسایت در گیلان از جمله خدمات تخصصی بوده که توسط تیم ما(متخصص سئو در گیلان) به صورت حرفه‌ای و استاندارد انجام می‌شود.

ارائه یک خدمات خوب در کنار استفاده از روش های مناسب اطلاع رسانی می‌تواند فرصتی جهت ارتقاء در هر کسب و کاری باشد. ما آماده‌ایم تا بتوانیم شما را در جهت رسیدن به پیشرفت در کسب و کارتان یاری دهیم. اولویت اول و اصلی ما تشکیل یک تیم و پیشرفت در زمینه سئو سایت درهر نوع کسب و کاری است. با به کار گیری روش‌های متفاوت و البته سئو کلاه سفید برآنیم تا خدمات مناسبی را با کیفیت بالا ارائه دهیم. تیم متخصص سپیدار نت برای تحقق خواسته‌هایتان درکنار شما خواهد بود.

_

تعرفه های خدمات سئو سایت در گیلان

_
 
پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج
_

خدمات سئو سایت گیلان

_

استان گیلان یکی از مناطق شمالی پر رونق بوده و اکثر کسب و کارها بزرگ در این شهر راه‌اندازی شده اند، به عنوان مثال شما می توانید شعبه های بانک مرکزی استان گیلان، کتابخانه، داروخانه و ... را در این شهر مشاهده کنید. وجود سازمان های مرکزی و وجود کسب و کار های قدرتمند سبب شده است تا جمعیت این رشت روز به روز در حال افزایش باشد. بنابراین می توانیم از این گزینه به عنوان یک فرصت استفاده کنیم. با طراحی و بهینه‌سازی سایت در گیلان کسب و کار خود را آنلاین و به روز نمایید.

فرض کنید شما در چنین شهر زیبایی زندگی می‌کنید و می‌خواهید خریدهای محلی خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید. حال‌، اگر فروشگاهی که همیشه از آن خرید کرده‌اید، سایتی نداشته باشد یا با جستجوی شما در صفحه اول Google ظاهر نشود ، مطمئناً ناامید خواهید شد و برای خرید آنلاین خود از آن فروشگاه خرید نخواهید کرد. اگر کسب و کار شما شبیه مثال فرضی ما باشد، متأسفانه به دلیل اینکه خدمات آنلاین ارائه نمی‌دهید ، قطعاً تعداد زیادی از کاربران خود را به دلیل عدم ورود به دنیای مجازی و عدم بهره‌مندی از این امکانات از دست خواهید داد  در صورتی که برخی از آنها می توانستند مشتریان واقعی شما باشند. اما راه حل چیست؟ می‌توانید اقدام به طراحی سایت نمایید یا اگه صاحب سایت هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم فقط با یک تماس با مشاوران سپیدار نت اقدا‌م به ارتقاء در کسب و کار خود نمایید.

_

بهینه‌سازی وبسایت در گیلان

_

شاید شما هم برای کسب و کار خود در استان گیلان دارای وب سایت باشید اما یک سایت بدون سئو هیچ مزیتی نخواهد داشت. چرا که بسیاری از کاربران به سه لینک اول در نتایج گوگل توجه می‌کنند از این رو وجود سایت در نتایج صفحات بعدی گوکل بازدهی مناسبی نخواهد داشت. راه‌حل چیست چرا برخی از افراد با وجود سایت باز هم در کسب و کار خود نمی‌توانند مشتری جذب نمایند؟؟ بهترین کار سپردن سایت خود به یک سئو کار مجرب است.

از آن جا که استان گیلان با افزایش جمعیت در نتیجه روز به روز تعداد کسب و کار‌های آن در حال گسترش است بهترین راه طراحی سایت و سئو وبسایت در گیلان می‌باشد تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید و این که در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها پا در این دنیای مجازی نهاده‌اند و می‌توانند تعداد مشتریان بیشتری را در کوتاه‌ترین زمان جذب نمایند چرا شما جزو این گروه نباشید؟

مرحله‌های سئو سایت گیلان

در سپیدارنت فاز‌های اجرایی بهینه‌سازی وبسایت در گیلان به شرح زیر است.

1

آنالیز سایت

بررسی مشکلات و فنی سایت
2

تعیین کیورد اصلی سایت

کیورد اصلی توسط شما تعیین می‌شود.
3

چیدن مراحل سئو

مشخص کردن مراحلی که باید انجام شود.
4

اجرای بهینه‌سازی

پروژه توسط سئوکار وارد فاز اجرایی می‌شود.
_

سئو سایت گیلان و بهینه‌سازی سایت توسط سپیدار نت

_

هم اکنون تیم سئو سپیدار نت دارای سالها تجربه کاری در حوزه‌های مختلف و اطلاع از استراتژی‌های مختلف آماده ارائه خدمات تخصصی سئو سایت در گیلان به شما عزیزان صاحب هر نوع کسب و کاری در تمام نقاط گیلان و شهرستان‌ها می‌باشد. تا بتوانیم با استفاده از روش‌های اصولی و استاندارد مشتریان را به سمت شما سوق داده و با انجام سئو سایت در گیلان به صورت اصولی در نتیجه سبب افزایش درآمد و یا ترافیک سایت شما شویم.

اما تعدادی از مزیت و ویژگی‌های که تیم متخصص سپیدار نت در اختیار شما قرار می‌دهد به شرح زیر است:

 • دارای تیم متخصص و حرفه‌ای 
 • استفاده از روش های استاندارد
 • دارای سالها سابقه کاری
 • دارای تیم پیشتیبان
 • دارای نمونه کار قوی
 • گزارش دهی دوره‌ای سئو سایت

بهینه‌سازی سایت در شهرهای گیلان

در هر یک از شهر‌های گیلان که هستید می‌توانید سئو سایت خود را به ما بسپارید.

آیا سئو سایت در گیلان به صورت تضمینی است؟

ما سعی می‌کنیم سئو سایت را در گیلان تا جای ممکن بهینه و استاندارد انجام دهیم اما به هیچ عنوان رنک گرفتن کلمات در نتایج گوگل تضمینی نبوده و هیچ شرکتی نمی‌تواند چنین ادعایی کند.

نحوه سئو وبسایت در گیلان به چه صورت است؟

برای دریافت خدمات سئو سایت در گیلان شما می‌توانید از طریق پر کردن فرم زیر، درخواست دهید تا ما با شما تماس بگیریم در غیر این صورت به صورت مستقیم می‌توانید با شماره‌های درج شده در بالا یا پایین این صفحه با ما در ارتباط باشید. سپس وضعیت فعلی سایت و درخواست شما بررسی می‌شود، مواردی مانند زمان و هزینه سئو اعلام می‌گردد در نهایت موارد طی یک برنامه زمانبندی بر روی سایت شما انجام خواهد شد.

مدت زمان انجام سئو وب سایت در گیلان چقدر است؟

اگر کلمه مورد نظر شما فقط مربوط به استان گیلان باشد، مدت زمان تقریبی رنک گرفتن کلمه بین 1 تا 12 ماه خواهد بود اما اگر کلمه شما به صورت سراسری باشد این مدت بیشتر خواهد شد بنابراین این مورد کاملا بستگی به درخواست شما و همچنین وضعیت فعلی سایت شما دارد.

هزینه سئو سایت در استان گیلان چقدر است؟

این که سایت شما در چه وضعیتی است یا این که شما چه درخواستی دارید تعیین کننده قیمت نهایی سئو سایت در گیلان است از این جهت ابتدا باید با ما تماس بگیرید تا وضعیت سایت شما و همچنین کلمات مورد نظر شما توسط متخصص سئو بررسی شده و سپس هزینه نهایی اعلام شود.

_

مراحل و روند انجام سئو وبسایت گیلان سپیدار نت

_

ما در سپیدار نت به چه صورتی کار انجام می دهیم؟ در واقع روند مراحل کار به صورت زیر است:

 1. دریافت مشاوره حرفه‌ای قبل از اقدام به سئو از سمت تیم متخصص سپیدار نت
 2. بررسی کلمات کلیدی و بررسی سایت و کلمات کلیدی رقیب با استفاده از ابزار‌های حرفه ای
 3. بهینه‌سازی ساختار داخلی سایت و تمامی صفحات به صورت تکی
 4. برنامه ریزی و انجام اقدامات جهت تولید محتوا و بهینه‌سازی سئو داخلی سایت
 5. انجام سئو خارجی به صورت حرفه‌ای و استفاده از استراتژی تولید بک لینک
 6. پیاده‌سازی و اجرای سئو خارجی
 7. ارائه گزارش به صورت دوره‌ای

ما در سپیدار نت سعی کرده‌ایم خدمات بهینه‌سازی سایت در گیلان را به صورت حرفه‌ای ارائه دهیم. داشتن یک استراتژی درست، ساختار بندی استاندارد سایت و اولویت بندی کلمات طبق اصول از موادی است که نیاز به دانش تخصصی و حرفه‌ای دارد. بسیاری از افراد ادعای می‌کنند کارشناس SEO هستند اما اطلاعی در مورد بسیاری از موارد مهم و نکات کلیدی که باید رعایت کنند را ندارند. اما ما تلاش کرده‌ایم با افزودن به علم و دانش خود و شرکت در دورهمی‌های تخصصی بتوانیم خدمات سئو را به صورت اصولی‌تر ارائه دهیم چیزی که کمتر کسی از آن اطلاع دارد. می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

امتیاز مربوط به سئو وب سایت در استان گیلان
 • امتیاز میزان تخصص در متن
 • امتیاز میزان حرفه کارشناس سئو
 • نمره ارائه خدمات بهینه سازی سایت
 • میزان رضایت از رفتار تیم
4