خدمات طراحی سایت رشت

می‌تون گفت طراحی سایت در رشت(توسط شرکت یا شخص طراح سایت در رشت)؛اعم از انواع طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی، شرکتی ... بوده که در واقع یکی از اولین گام‌های معرفی کسب و کار می‌باشد، مهم نیست صاحب چه نوع کسب و کاری هستید، از شغل‌های خدماتی و شرکتی تا تعمیرگاه ها هر شخصی می‌تواند یک سایت داشته باشد. گرچه شاید طراحی وبسایت در شهر رشت به ظاهر یک روشی ناکارآمد است اما طی تجربه‌های چندین ساله اخیری که داشته‌ام متوجه شدم میزان سرچ در استان گیلان و همچنین شهر رشت رو به افزایش است بنابراین می‌توان با یک نگاه جامع، اینطور بیان کرد که داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای در رشت می‌تواند یک گام بزرگ به سوی جذب مشتری چه در زمان حال و همچنین در آینده باشد.
تیم حرفه‌ای سپیدارنت درصدد است تا خدمات را به صورت حرفه‌ای ارائه دهد. چرا که طراحی یک سایت مجموعه‌ای از دانش و زیبایی است. همچنین یک سایت در عین زیبایی نیز باید کاربر پسند باشد و از طرفی هم برای موتورهای جستجو هم باید بهینه شود. داشتن یک سایت مناسب می‌تواند فروش شما را هزاران برابر افزایش دهد و یا میزان مشتریان شما را به صورت چشمگیری گسترش دهد.

_

تعرفه طراحی سایت رشت

_

قیمت طراحی سایت در رشت با توجه به نیاز و اهداف شما نیز متفاوت است. همچنین بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت، قیمت‌های متفاوتی را برای طراحی انواع سایت‌ها پیشنهاد می‌دهند. در صورتی که بخواهید قیمت طراحی سایت را دریافت کنید، می‌توانید از تیم حرفه‌ای سپیدار نت مشاوره رایگان دریافت نمایید. یا تمامی موارد مهم و اهداف خود را لیست کنید تا قیمت نهایی اعلام شود.

 

قیمت طراحی وب سایت رشت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج

بسیاری از شرکت‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی را ارائه می دهند. در صورتی که شرکتی قیمت بالایی را پیشنهاد داد این مورد دلیلی بر حرفه‌ای بودن کار نیست ولی باید توجه داشته باشید که یک سایت حرفه‌ای نیز ارزان نخواهد بود.

_

طراحی سایت رشت، طراحی انواع سایت ها

_

طراحی وب سایت رشت هر رشته و شغلی مناسب است. اگر شما صاحب یک فروشگاه سنتی هستید می‌توانید با استفاده از سایت فروش خود را گسترش داده و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید. یا اگر صاحب شرکتی هستید می‌توانید یک سایت با کیفیت طراحی کرده و نمونه کارهای خود و انواع خدمات را در آن شرح دهید. داشتن یک سایت مناسب می تواند مانند یک رابط مناسب مشتریان را برای خرید یا دریافت خدمات جذب کند.

اما طراحی انواع سایت‌ها در رشت شامل چه مواردی می‌شوند:

 • طراحی سایت فروشگاهی در رشت
 • طراحی سایت شرکتی در رشت
 • طراحی سایت وکلا در رشت
 • طراحی سایت موسیقی در رشت
 • طراحی وبسایت هنری در رشت
 • طراحی سایت پزشکی در رشت
 • طراحی وبسایت صنعتی در رشت
 • طراحی وبسایت تجاری رشت
 • طراحی وب سایت املاک

فرایند طراحی وبسایت رشت

خدمات راه‌اندازی سایت در رشت توسط سپیدارنت، به شرح مراحل زیر است.

1

مشخص کردن امکانات

ابزارها یا امکانات مورد نیاز، توسط شما درخواست می‌شود.
2

طراحی اولیه وبسایت

یک موکاپ از طرح درخواستی کشیده می‌شود.
3

بررسی طرح و تایید

پس از مشاهده طرح در صورت تایید وارد مرحله بعد می‌شویم.
4

سایت طراحی شده

کارها راه‌اندازی وبسایت توسط تیم طراح اتمام می‌یابد.
_

طراحی سایت در رشت، مزیت طراحی

_

ورود به دنیای تجاریت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب و کار ها می‌باشد. مشتریان شما به روش‌های مختلف با اینترنت و فضای آنلاین در ارتباط هستند. بنابراین شما نیز برای شروع برندینگ خود باید در فضای آنلاین معرفی شوید. چه بسا بسیاری از شرکت‌ها فقط در فضای مجازی و از طریق وبسایتشان مشتریان خود را جذب می‌کنند.
یکی از مهم‌ترین مزیتی که هر کسب و کاری در آن نیاز به سایت دارد. دسترسی 24 ساعته افراد به سایت می‌باشد. که این کار سبب می‌شود همیشه در دسترس قرار بگیرید. شما می‌توایند با استفاده از سئو سایت همچنین مشتریان بیشتری را در سطح اینترنت به سمت سایت خود هدایت کنید.

اما طراحی وب سایت رشت از چه مزیت‌هایی برخوردار است:

 • کاهش هزینه
 • افزایش اعتماد نسبت به دریافت خدمات
 • دسترسی آسان
 • سهولت در ثبت سفارش یا خدمات در هر ساعات از شبانه روز
 • بازاریابی و دریافت مشتری سراسری
 • امکان ویرایش اطلاعات در کمترین زمان
 • انتشار محتوا در کوتاه ترین زمان
 • انتقال اطلاعات یک محصول یا خدمات بدون اتلاف وقت و طبق نیاز مشتری
_

طراحی سایت در رشت شامل چه خدماتی هستند؟

_

این که بخواهید خدمات طراحی سایت را دریافت کنید باید بگوییم که این مورد در هر شرکتی متفاوت است برخی از شرکت‌های طراحی سایت در رشت از شروع به طراحی سایت طبق نظر مشتری و به صورت اختصاصی می‌نمایند. اما برخی از شرکت‌های دیگر فقط از قالب‌های آماده استفاده می‌نمایند.

اما به صورت کلی یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای باید بتواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف را برای هر نوع ارگان و سازمانی ارائه دهد و باید در تمام حوزه‌های مختلف تجارت اطلاعات کافی را داشته باشد. همانطور که می‌دانید طراحی یک سایت با کیفیت اولین قدم و مرحله جهت مورد به دنیای تجارت است. 

_

شرکت طراحی وبسایت در رشت

_

اکثر کارفرمایان وقتی میخواهند اقدام به طراحی سایت نمایند اولین سوالی که در ذهنشان ایجاد می‌شود این است که، یک فرد طراحی سایت مناسب است یا از یک شرکت طراحی سایت کمک بخواهند؟ در جواب باید گفت که قبل از هر چیزی شما باید به صورت کامل هدف خود را شامل مواردی مانند هزینه طراحی سایت (قیمت طراحی سایت یکی از موراد مهم و مقایسه‌ای در هنگام طراحی وبسایت می‌باشد)، مدت زمان تحویل کار، ارائه خدمات پشتیبانی سایت و ... بررسی نمایید.

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید شرکت‌های طراحی سایت در رشت را مشاهده کنید، استفاده از گوگل و اینترنت است به این صورت که شما کلمه "طراحی سایت در رشت" را سرچ کرده و بین گزینه های 1 تا 10 یک مورد را انتخاب نمایید. استفاده از این روش از این جهت مناسب است که هر سایتی برای این که بتواند رتبه بالاتری را در گوگل به دست‌آورد استاندارد‌های وب سایت خود را بیشتر رعایت می کند (موتورهای جستجو به سایت هایی که استاندارد های مورد نیاز را رعایت کنند رتبه بالاتری می دهند). همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سئو سایت در رشت کلیک کنید.

_

آیا من نیاز به وبسایت دارم؟

_

در دنیای امروز که اینترنت برای افراد به صورت یک دهکده جهانی شده است داشتن یک وب سایت می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید محصولات یا خدمات خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید. (بر اساس تحقیقات انجام شده در سال 2018 بیش از 245 نفر در امریکا بیشتر نیاز‌های خود را از اینترنت رفع می‌کنند)

اگر خدمات شما به نحوه‌ای است که می‌توانید بیشتر دیده شوید و یا به فکر انتشار سرویس خود به سراسر نقاط جهان هستید می‌توانید با درست کردن یک وب سایت همه این نیاز‌ها را برطرف نمایید. از آنجایی که هر روزه تعداد سرچ گوگل در حال افزایش است اگر در این فضا قرار گیرید به راحتی می‌توانید بیشتر شناخته شده و درامد خود را افزایش دهد. فراموش نکنید که تقریبا همه شرکت‌های بزرگ دارای یک وب سایت هستند.

سوالاتی درمورد طراحی وبسایت رشت

در لیست زیر به چند مورد از پرسش و پاسخ در رابطه با راه‌اندازی وب سایت در شهر رشت، اشاره شده است.

بهترین زمان برای طراحی سایت در رشت چه وقت است؟

شما می‌توانید پس از شروع کار خود در رشت، اقدام به طراحی وبسایت نمایید. اما پیشنهاد ما به شما درخواست ساخت سایت قبل از حتی راه‌اندازی وبسایت می‌باشد.

هزینه راه‌اندازی وب سایت چقدر است؟

این مورد کاملا بستگی به امکانات درخواستی شما به سایت دارد و با توجه به آن تعیین می‌شود، جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک سایت طراحی شود، چقدر است؟

معمولا ساخت یک وبسایت بین دو هفته تا یک یا دو ماه طول می‌کشد، این مورد نیز باز تا حدودی به بسته به نوع درخواست شما، متفاوت است.

چگونه می‌توان یک شرکت یا تیم مطمئن در رشت پیدا کرد؟

می‌توان گفت اکثر شرکت‌های طراحی وبسایت معتبر هستند. اما اگر به دنبال یک تیم خوب هستید، سپیدارنت با داشتن متخصصین مجرب و حرفه‌ای با ارائه استراتژی مناسب، دیزاین عالی، رعایت سئو ... از جمله بهترین تیم در رشت می‌باشد.

_

طراحی سایت در رشت گیلان، مراحل سفارش طراحی وبسایت در سپیدارنت

_

اگر شما هم تمایل به سفارش طراحی وب سایت در رشت دارید بهتر است بدانید که همیشه پیدا کردن و انتخاب یک شرکت حرفه‌ای از دغدغه‌های کارفرمایان می‌باشد شما باید به موارد بسیاری توجه نمایید و بعد از مقایسه می‌توایند بهترین شرکت یا شخص را انتخاب نماید.همچنین می‌توانید توسط تیم سپیدارنت از یک سایت حرفه‌ای برخوردار شوید. مراحل ثبت سفارش طراحی سایت در رشت در سپیدارنت به شرح زیر است:

 1. دریافت مشاوره رایگان
 2. لیست تمامی امکانات با جزئیات کامل
 3. انتخاب نوع سایت (قالب آماده یا برنامه نویسی از بیس)
 4. پرداخت درصدی از مبلغ قبل از شروع به انجام کار
 5. انجام طراحی سایت به صورت طرح اولیه 
 6. تایید یا ویرایش طرح و تایید نهای شما
 7. تسویه نهایی
 8. دریافت وب سایت به همراه اطلاعات کامل آن
 9. پشتیبانی ماهه بعد از طراحی سایت

در صورتی که شما هم جزو افرادی هستید که برای طراحی سایت در رشت گیلان مصمم هستید و می خواهید در مورد هزینه و شرایط طراحی وب سایت در رشت و گیلان اطلاعات بیشتری را کسب نمایید می توانید با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید یا در صورت وجود سؤال، مشاوره رایگان دریافت کنید.

امتیاز این مطلب
 • امتیاز محتوا
 • امتیاز خدمات
 • تعرفه خدمات
5