پرتکرارترین سوالات مربوط به خدمات سئو و طراحی سایت سپیدارنت

در طی چندین سال سابقه کاری در حوزه سئو، طراحی سایت و همچنین دیجیتال مارکتینگ در سپیدارنت متوجه شده‌ایم، بسیاری از سوالات به صورت متداول از مشتریان پرسیده می‌شود، از این رو این پرسش‌های پرتکرار را دسته بندی کرده و در این صفحه قرار داده‌ایم.

در صورتی که شما هم سوالی درمورد نحوه ارائه خدمات تیم سپیدارنت دارید، اما آن را در این صفحه پیدا نمی‌کنید، سوال خود را از طریق صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید تا آن را در این صفحه قرار دهیم.

چگونه به سپیدار نت اعتماد کنیم؟

تیم سپیدار نت شامل یک گروه 7 نفره از افراد متخصص و مجرب در حوزه طراحی و سئو سایت می‌باشد که با به روز کردن دانش خود و کسب تجربه سعی در ارائه خدمات به صورت استاندارد و حرفه‌ای دارد.

نحوه ثبت سفارش طراحی سایت در تیم سپیدارنت به چه صورت است؟

برای ثبت درخواست طراحی وبسایت در سپیدارنت می‌توانید از طریق فرمی که در هر صفحه قرار داده شده است اقدام کنید تا تیم ما با شما تماس بگیرند یا در صورت تمایل می‌توانید به صورت مستقیم از طریق روش‌های ارتباطی در صفحه "تماس با ما" با ما در ارتباط باشید.

نحوه ثبت سفارش بهینه سازی وبسایت در تیم سپیدارنت به چه صورت است؟

برای ثبت درخواست سئو وبسایت می‌توانید از طریق فرمی که در انتهای هر صفحه قرار داده شده است اقدام نمایید در این صورت ما با ما تماس خواهیم گرفت اما از طریق صفحه تماس با ما می‌توانید به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت خدمات نیاز به چه اطلاعاتی است؟

سئو سایت و طراحی سایت مورادی هستند که باید حتما اطلاعاتی مانند یوزر و پسورد سایت(در طراحی و سئو) و یوزر و پسورد هاست(در طراحی) بعد از درج قرار داد یا اقدام به همکاری برای ما ارسال شود.

آیا برگزاری جلسه آنلاین/حضوری ممکن است؟

در صورت تمایل و به توافق یکدیگر می‌توانیم جلسه حضوری یا آنلاین را قبل از اقدام به سئو یا طراحی سایت برگزار کنیم.