خدمات سئو سایت فروشگاهی

بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی یکی از بهترین روش ها, از بین کانال های بازاریابی دیجیتال می باشد. صاحبان فروشگاه اینترنتی می توانند با SEO وب سایت فروشگاهی خود ارزش بالایی را کسب نمایند. با این روش شما کسب و کار خود  افزایش خواهید داد. شما با داشتن یک online shop سئو شده می توانید درصد قابل توجهی از کلمات کلیدی مربوط به فروش را وارد وب سایت خود نمایید. هدف هر شخصی از داشتن یک فروشگاه اینترنتی این است که در چند موقعیت اول از نتایج گوگل ظاهر شود.

فرض کنید شخصی به دنبال محصولات شما می گردد. در این صورت سئو فروشگاه اینترنتی شما باید طوری باشد که جزو چند نتایج اول باشد ( همانطور که میدانید بیشترین کلیک و ورودی یک سایت را لینک های 1 تا 3 دارد در نتایج گوگل داد ), سئو خیلی بهتر از روش های موقتی مانند ادوردز می باشد چرا که شما می توانید به هر تعداد ورودی را برای سایت خود به صورت رایگان دریافت کنید. حال مشکل اینجاست که تعداد فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارد و بین این فروشگاه ها رقابت زیادی است. در نتیجه برای این که بهتر دیده شود باید بهتر از آن ها عمل کنید.

_

تعرفه های خدمات سئو سایت فروشگاهی

_
 

قیمت سئو سایت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج
_

چرا باید سایت فروشگاهی خود را سئو کنیم؟

_

خرید آنلاین مستلزم این است که خریدار قادر به لمس , امتحان یا تایید کالایی که صورت آنلاین می بیند نباشد. با این حال تعداد فروشگاه های اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. طبق آمارهایی که انجام شده و مطالعه اخیر گوگل مشتریان " از میان وعده های غذایی نیمه شب به خرید نیمه شب رفته اند " در واقع خرید از فروشگاه آنلاین در حال حاضر به یک وقت گذاری تبدیل شده و این امر سبب صرفه جویی هم در وقت و هم در هزینه می شود.

برای فروش محصولات خود شما نیاز به مشتری دارید و جذب مشتری هم آسان نیست و گاهی هزینه گرانی دارد. بخصوص اگر در موتورهای جستجو شما را پیدا نکرده باشد. برای بدست آوردن مشتریان می توانید از روش های مختلف و پر هزینه استفاده کنید. اما با استفاده از سئو سایت فروشگاهی ( online store seo ) و نمایش سایت خود در نتایج گوگل می توانید همین مشتریان را به صورت رایگان دریافت کنید.

روند بهینه‌سازی فروشگاهی

اگر می‌خواهید پروژه سئو وبسایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید، روند کاری ما به شرح زیر است:

1

آنالیز سایت فروشگاهی

ابتدا سایت توسط تیم بررسی می‌شود.
2

مشخص کردن کلمات

تعیین کیورد‌های اصلی جهت رتبه گیری
3

تعیین مراحل سئو

مشخص کرده نقشه راه سئو سایت فروشگاهی
4

ورود به میدان رقابت گوگل

شروع رنک گیری در نتایج گوگل
_

سئو داخلی سایت فروشگاه اینترنتی

_

فرایند سئو وب سایت فروشگاهی کار آسانی نیست و در واقع انجام سئو سایت نیاز به داشتن تخصص لازم در حوزه بهینه سازی و شناخت دقیق تکنیک های سئو داخلی , خارجی و تکنیکال دارد. یک فرد متخصص ابتدا سئو onpage و اما سئو آن پیچ شامل موارد زیر است:

 • ساختار سایت خود را بررسی کنید
 • کلمات کلیدی که فروش شما را افزایش می دهند را پیدا کنید
 • آدرس صفحات را بهینه کنید
 • خصوصیت alt و title تصاویر را بهینه کنید
 • توضیحات متای محصول را بهینه کنید
 • از محتوای یونیک استفاده کنید
 • لینک سازی داخلی را به درستی انجام دهید
_

ساختار سایت فروشگاهی

_

ساختار سایت شما باید بررسی شود ساختار سایت شما باید به گونه ای باشد تا از نظر بهینه سازی نیز درست انجام شود تا صفحات سایت به راحتی توسط خزنده های ( crawl ) موتورهای جستجو به راحتی ایندکس شوند.

علاوه بر سئو , هدف از بهینه سازی ساختار سایت این است تا کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظر را پیدا کرده و اطلاعات آن را دریافت نمایید این کار باید به راحتی و در دسترس باشد.

_

پیدا کردن کلمات کلیدی فروش در وبسایت فروشگاهی

_

تعداد زیادی کلمه کلیدی در زمینه فروش محصولات شما وجود دارد. همچنین انواع مختلفی جستجو وجود دارد که افراد برای یافتن محصول مورد نظر آن ها را سرچ می کنند.

این کلمات کلیدی باید بررسی و جمع آوری شوند و سپس در محتوای داخلی وب سایت ها مانند تاتیل ها , متا دیسکریپشن و alt تصاویر مورد استفاده قرار گیرند.

_

بهینه سازی آدرس صفحات در وب سایت فروش آنلاین

_

یکی از دیگر از مواردی که باید به آن دقت شود سئوی آدرس صفحات فروشگاه می باشد. در واقع url باید شامل کلید واژه های اصلی در خود باشد.

URL مخفف عبارت source finder یکسان است. این آدرس وب یک صفحه وب واحد است. URL ها در مرورگر وب و SERP نمایش داده می شوند.

 • در url ها از تیره ( - ) به جای خطر زیر ( _ ) استفاده شود
 • از کلمات مفهومی در url خود استفاده شود
 • url را کوتاه و با معنی نوشته شود.
_

بهینه سازی تصاویر در سایت فروشگاهی

_

الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل , یاهو , بینگ ... به صورت کامل نمی توانند تصاویر را بخوانند برای این که به موتورهای جستجو درک بهتری از تصاویر بدهیم باید خصوصیات تصاویر را در قسمت alt آن ها وارد کنید در اینجا می توانیم از کلمات کلیدی و مهم نیز استفاده کنیم.

_

انتخاب درست عنوان و توضیحات متا در وب سایت فروشگاهی

_

الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل , یاهو , بینگ ... به صورت کامل نمی توانند تصاویر را بخوانند برای این که به موتورهای جستجو درک بهتری از تصاویر بدهیم باید خصوصیات تصاویر را در قسمت alt آن ها وارد کنید در اینجا می توانیم از کلمات کلیدی و مهم نیز استفاده کنیم.

_

محتوا نویسی در سئو سایت های فروشگاهی

_

اولین قدم در بهینه سازی سایت های فروشگاهی انجام سئو داخلی به صورت اصولی و درست می باشد. اگر در سایت از محتوای یونیک و بهینه استفاده شود در نشان داده محصولات بسیار تاثیر گذار خواهد بود. و از کلمات کلیدی مهم در همه جای آن استفاده شود.

_

لینک سازی داخلی در وبسایت فروشگاه آنلاین

_

لینک زدن از یک سایت به یک سایت دیگر سبب می شود تا به الگوریتم های موتورهای جستجو کمک می کند تا راحت در سایت شما خزیده و هر صفحه را فهرست بندی کنند.

_

سئو خارجی وبسایت فروشگاه اینترنتی

_

یکی دیگر از مواردی که باید در سئو offpage سایت های فروشگاهی مورد توجه قرار گیرد استفاده از روش های مختلف بک لینک سازی است, گرچه در گذاشته از روشهای غیر اصولی استفاده می شد اما امروزه باید تا جای ممکن از بک لینک های طبیعی استفاده شود. یکی از بهترین روش های دریافت لینک استفاده از شبکه های اجتماعی با قدرت سینگنال بالا مانند فیس بوک , لینکدین و تویتر ... می باشد. همچنین در صورتی که محتوای سایت یونیک باشد کاربران ترغیب می شوند تا مطالب سایت را در سایت خود یا در سایت های دیگر ( به میل خود و یا به نقل از شما ) انتشار دهند که این روش نیز طبیعی و استاندارد است.

پرسش‌های پرتکرار سئو فروشگاهی

در زیر به چند نمونه از سوال و جواب بهینه‌سازی سایت فروشگاهی اشاره شده است.

چرا سئو سایت فروشگاهی دارای اهمیت است؟

سئو سایت فروشگاهی روشی جهت فروش محصولات به صورت آنلاین است با استفاده از بهینه سازی وبسایت فروشگاهی خود می‌توانید محصولات را به صورت سراسری بفروشید، بازدید خود را افزایش دهید، دیگران را از تخفیف محصولات خود مطلع سازید.

بهینه سازی سایت فروشگاهی چگونه انجام می‌شود؟

برای سئو سایت فروشگاه آنلاین، ابتدا به صورت کامل وبسایت شما توسط یک فرد متخصص در حوزه سئو بررسی شده و سپس با توجه به وضعیت فعلی سایت شما، موارد مرحله به مرحله طبق یک برنامه زمانبندی منظم از پیش تعیین شده انجام خواهد شد.

مدت زمان انجام سئو سایت فروشگاه آنلاین چقدر است؟

معمولا طول مدت بهینه سازی یک وب سایت فروشگاهی از سه ماه تا دو سال متغییر است و این مورد کامل به تعداد کلمات کلیدی، میزان سختی کلمات،نوع کلمات، استراتژی فعلی سایت، نوع قالب و ... بستگی دارد.

هزینه بهینه سازی وبسایت فروشگاهی چگونه محاسبه می‌شود؟

می‌توان گفت هزینه بهینه سازی یک سایت فروشگاهی شامل هزینه رفع ایرادات تکنیکال سایت، هزینه ساخت صفحات، هزینه آنالیز سایت فروشگاهی با ابزار، هزینه پیاده سازی استراتژی و ... می‌باشد که هر سایت با توجه به نوع محصولات و خواسته شما تعرفی متفاوت دارد برای این که به صورت دقیق از قیمت سئو سایت خود مطلع شوید باید حتما یک کارشناس سایت شما را بررسی کنید برای این کار با ما تماس بگیرید.

_

افزایش فروش با بهینه سازی وبسایت فروشگاهی

_

گرچه شاید در نگاه اول بهینه سازی سایت به ظاهر ساده باشد اما این کار مستلزم داشتن دانش و حرفه است. در صورتی که بهینه سازی یک سایت فروش آنلاین به درستی انجام شود می تواند فروش را به میزان چشمگیری افزایش دهد. البته باید کلمات فروش را به درستی انتخاب شود و یک سئو کار باید بتواند کلمات پر درآمد را از بین هزاران کلمات پیشنهادی تشخیص داده و بر روی آن کلمات سئو را انجام دهد. در صورتی که یک سایت فروشگاهی از استراتژی مناسب و در کنار سئو از روش های مختلف برندینگ نیز استفاده کند علاوه بر سئو بر روی افرایش مشتری آن تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

_

سفارش سئو سایت فروشگاهی در سپیدار نت

_

اگر شما هم صاحب یک فروشگاهی انلاین هستید می توانید بهینه سازی سایت فروشگاهی خود را به تیم تخصصی سپیدار نت بسپارید. روند انجام سفارش در سپیدار نت به شرح زیر است:

 1. بررسی و آنالیز سایت
 2. پیدا کردن کلمات کلیدی فروش و با ورودی بالا
 3. بهینه سازی ساختار سایت در صورت نیاز
 4. بهینه سازی سئو داخلی سایت
 5. بهینه سازی سئو خارجی سایت
امتیاز این مطلب
 • امتیاز محتوا
 • امتیاز خدمات
 • تعرفه خدمات
4.8