سئو سایت وردپرس

در سئو سایت وردپرس یا wordpress seo باید به مواردی توجه کرد. افزایش سئو سایت وردپرسی باید طبق اصول و استانداردهای مورد نیاز انجام شود. وقتی شما اقدام به بالا بردن سئو وردپرس خود می کنید در واقع باید تمامی اصول مربوط به سئو را به صورت کامل انجام دهید در این مورد مستثنایی وجود ندارد.

این مورد مهم است که هر چقدر سایت شما حرفه‌ای باشد اما در صورتی که در نتایج گوگل رتبه مناسبی نداشته باشید ترافیک کمی خواهید داشت. در نتیجه جذب مشتری و فروش زیادی هم حاصل نخواهد شد. برخی از افراد به دلیل این که سایت‌های ورپرسی از قالب‌های آماده استفاده می‌کنند و در واقع طراحی آن ها به ظاهر راحت تر است اقدام به نصب چند افزونه و شروع به انجام سئو وردپرس می‌کنند اما در واقع به این راحتی‌ها هم نیست و سئو در واقع یک تخصص بوده که طی ماها یا حتی سالها تجربه حاصل می شود.

ارائه یک خدمات خوب در کنار استفاده از روش‌های مناسب اطلاع رسانی می تواند فرصتی جهت ارتقاء در هر کسب و کاری باشد. ما آماده ایم تا بتوانید شما را در جهت رسیدن به پیشرفت در کسب و کارتان یاری دهیم. اولویت اول و اصلی ما تشکیل یک تیم و پیشرفت در کسب و کار شماست. با به کار گیری روش های متفاوت و استانداردهای روز برآنیم تا خدمات مناسبی را با کیفیت بالا ارائه دهیم. تیم متخصص سپیدار نت برای تحقق خواسته هایتان درکنار شما خواهد بود.

سئو سایت وردپرسی در سپیدار نت

بالا بردن سئو وردپرس به چه صورت است؟

بهینه‌سازی و بهبود سئو سایت وردپرسی با توجه به هسته قدرتمند و سازگار وردپرس برای این کار می تواند رتبه و بازدید سایت را به صورت چشمگیری افزایش دهد. همانطور که در بالا اشاره شده سایت های وردپرسی نیز باید طبق اصول سئو شوند. برای این کار شما می توانید از یک متخصص سئو کمک بخواهید همچنین می توانید بالا بردن سئو وردپرس خود را به گروه سپیدار نت بسپارید. به صورت کلی می توان با استفاده از افزونه های موجود نیز تا حدودی به عنوان یک راه حل کمکی استفاده کرد. اما تا زمانی که از سئو اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است با انجام روش ها غیر استاندارد از سمت گوگل جریمه و یا پنالتی شود که این مورد برای سایت شما بازدهی بدی به همراه خواهد داشت.

با توجه به این که کد نویسی هسته اصلی وردپرس به صورتی است که بهترین سازگاری را با موتور های جستجو و به خصوص گوگل داشته با این وجود بعد از طراحی سایت وردپرسی نیاز است تا به بهینه سازی سئو سایت وردپرسی خود اقدام کنید.

یکی از روش های جذب مخاطب و ورودی های گوگل استفاده از محتوای درست و کابردی است در این صورت کاربر می تواند جهت مطالعه محتوای مورد نیاز به سایت شما مراجعه کرده و در کنار آن با خدمات یا محصولات شما آشنا شود. حتی محتوا از نظر گوگل هم قابل پذیرش است و با توجه به تجربه هایی که تا الان کسب شده یکی از بهترین راه ها نیز محسوب می شود.

 

سئو و وردپرس چگونه سایت وردپرس را سئو کنیم

بهبود سئو سایت وردپرس، نکات مهم

گفتیم که هر چقدر هم از افزونه های وردپرسی استفاده کنید باز هم مواردی هستند که باید توسط یک سئو کار متخصص آنالیز و جهت بهبود سئو سایت وردپرسی به کار برده شوند. می توان نکات زیر را به عنوان نکات مهم در سئو وبسایت ها اشاره کرد:

 1. ساخت نقشه
 2.  مشخص کردن کلمات کلیدی مهم
 3.  سئو تصاویر
 4.  سئو آدرس هر صفحه
 5.  سئو عنوان سایت و تیتر صفحات
 6.  محتوا نویسی اصولی و طبق استاندارد و منحصر به فرد
 7.  و ...

هزینه بهینه‌سازی سایت وردپرس

هزینه سئو سایت وردپرس در سپیدار نت به صورت عمومی برای تمامی مشتریان یکسان نیست و با توجه به نوع سایت و ساختار آن متفاوت است. از طرفی دیگر سئو سایت شامل دو نوع سئو داخلی و سئو خارجی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه سئو وردپرس می توانید با تیم ما تماس گرفته و اطلاعاتی را در مورد سایت خود ارائه دهید. تیم سپیدار نت بعد از بررسی و انالیز سایت قیمت نهایی را اعلام می نماید.

برخی از شرکت‌ها بدون توجه به نحوه کد نویسی سایت‌های وردپرسی یا بدون این که سایت ها را آنالیز کنند اقدام به ارائه قیمت برای سئو سازی سایت وردپرس می کنند که این روش اصولی نبوده و هر سایتی با توجه به مواردی مانند سرعت سایت، محتوا، تصاویر، url, سئو داخلی و سئو خارجی دارای نوسانات قیمت زیادی است. بنابراین قبل از این که سایت خود را به شرکتی بسپارید حتما از خدمات آن اطمینان لازم را حاصل نمایید همچنین می توانید افزایش سئو سایت وردپرسی خود را به تیم متخصص سپیدار نت بسپارید. هدف ما ارائه خدمات درست و روش های مناسب جهت رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

افزایش سئو سایت وردپرسی، خدمات سئو

خدمات سئو وردپرس شامل بهینه‌سازی سایت وردپرس برای موتورهای جستجو وکاربر توسط متخصص سئو در تیم سپیدار نت انجام می شود. همانطور که گفته شد سئو سازی سایت وردپرس یک امر بسیار مهم و تخصص است و به هر فرد یا شرکتی نمی توان اعتماد کرد. اما ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. خدماتی که انجام می دهیم شامل موارد زیر هستند:

 •  بهبود سئو وردپرس برای موتورهای جستجو
 •  افزایش و بهبود سرعت سایت
 •  نصب افزونه های مورد نیاز و کمکی
 •  فشرده سازی کد ها به کمک افزونه و برنامه ها
 •  ایجاد نقشه سایت
 •  سئو داخلی و سئو خارجی
 • و ...

 

 

خدمات سئو وبسایت وردپرسی به صورت حرفه ای

انجام سئو سایت وردپرس به صورت حرفه ای

چرا باید سئو سایت وردپرس را به صورت حرفه ای انجام دهیم؟ آیا لازم است که در سایت های که با وردپرس طراحی می شوند به صورت حرفه ای بهینه‌سازی را انجام دهیم؟ در افزایش سئو سایت وردپرس ممکن است به مشکل جدی برخورد کنیم. و برای رفع آن نیاز به افراد یا سئو کار حرفه ای بوده تا بتوانند از بین روش ها و راه حل های مناسب بهترین ها را انتخاب و به درستی اجرا کنند. به عنوان مثال می توان به مواردی مانند سرعت سایت، سئو داخلی و ... اشاره کرد. که هر کدام با روش های خاص خود باید انجام شوند.