طراحی وب سایت در لاهیجان

از آنجایی که شهرستان لاهیجان دارای شرکت و سازمان‌های بسیاری است، طراحی سایت در لاهیجان می‎تواند در جهت رشد و پیشرفت کسب و کار بسیار کمک کننده باشد. به طور قطع می‌توان گفت داشت یک وب سایت حرفه ای و خوب در دنیای هر نوع کسب و کاری ضروری است و این موضوع از نظر هیچ متخصص بازاریابی قابل کتمان نیست.
از آنجایی که شهرستان لاهیجان، از نظر گردشگری و تجارت یکی از شهرستان‌های مهم شمال کشور و استان گیلان می‌باشد، فرصت خوبی را فراهم می‌کند تا صاحبان کسب و کاری که مشتاق پیشرفت هستند، بتوانند به راحتی کار خود را توسعه دهند.

_

قیمت طراحی سایت در شهرستان لاهیجان

_

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید، هزینه طراحی سایت است.

 

قیمت سئو سایت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج

از آنجایی که عوامل بسیاری در این مورد دخیل هستند در ادامه به تک تک آنها اشاره می‌کنیم:

 • میزان پیچیدگی پروژه شما در تعیین هزینه بسیار مهم است به عنوان مثال در صورتی که وبسایت شما نیازمند درگاه پرداختی داشته باشد هزینه آن کمی از راه‌اندازی سایت‌های معمولی کمتر است.
 • استفاده از سی ام اس‌هایی مانند وردپرس، جوملا یا از زبان‌های PHP، ASP و ... تحت فریم ورک‌های مختلف (استفاده از cms‌های آماده هم از لحاظ هزینه و هم راحتی کار به صرفه‌تر است)
 • طراحی ظاهری منحصر به فرد و اختصاصی یا معمولی، اینکه یک طراح به صورت تخصص بخواهد ظاهر سایت شما را مطابق با مشتریان شما طراحی کند، قطعا هزینه آن نیز بیشتر است.
 • طراحی صفحات یا امکانات اختصاصی؛ برخی از صفحات در سایت به راحتی طراحی می‌شوند و نیاز به اضافه کردن هیچ کدی نیست در نتیجه طراحی آن راحت و هزینه آن بسیار کم است اما در مقابل برخی از صفحات نیازمند برنامه نویسی تخصصی و زمان دارند از این رو قیمت آن بیشتر است.

انتخاب یک طراح سایت یا یک شرکت مناسب در لاهیجان می‌تواند در افزایش یا در کاهش هزینه‌ها بسیار موثر باشد. به عنوان مثال طراح سایت با توجه به تخصصی که دارد و با توجه به این که به برخی از زبان‌های تحت وب بتواند دسترسی داشته باشد، قیمت بیشتری را جهت طراحی سایت تعیین می‌کند از این رو هزینه شما کاهش می‌یابد چرا که نیازی به دوباره کاری و سپردن بخشی از سایت برای طراحی به یک فرد متخصص دیگر نیست و همچنین در زمان شما به شدت صرفه جویی می‌شود.

_

طراحی سایت در لاهیجان

_

راه اندازی یا داشتن یک وب سایت در هر حوزه‌ای مانند وب سایت شرکتی، فروشگاهی، سازمانی، خبری، پزشکی و ... در صورت که بتواند نیاز کاربر را رفع کند یک شیوه مناسبی جهت جذب مشتری محسوب می‌شود. در واقع شما بستری را فراهم می‌آورید تا افراد بتوانند در مورد خدمات یا محصولات اطلاعات کسب کنند و در صورت نیاز آن را سفارش بدهند.

فاز‌های طراحی سایت لاهیجان

روند انجام ساخت وب سایت در لاهیجان توسط سپیدارنت، به ترتیب طریق زیر است:

1

درخواست اولیه شما

در اولین قدم شما باید مشخص کنید چه انتظاراتی از سایت دارید.
2

طرح اولیه یا موکاپ

موکاپ اولیه یا شمایی از وبسایت شما توسط ما طرح می‌شود.
3

طراحی وب سایت

تمام طرح‌ها با رعایت اصول و سئو وبسایت، پیاده‌سازی می‌شود.
4

اتمام و تایید توسط شما

پس از اتمام مراحل، سایت به شما تحویل داده می‌شود.
_

مزایای ساخت وب سایت در لاهیجان

_

این که شما برای داشتن یا نداشتن یک وب سایت آن هم در شهرستان لاهیجان تردید داشته باشید طبیعی است، در صورتی که تا الان سابقه داشتن یک وب سایت را نداشتید قدم اول بسیار سخت است اما اگر از قبل از با سایت آشنا شده‌اید (بستگان یا دوستانتان داشته‌اند)، بنابراین از مزیت‌های آن اگاه هستید، در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که جزو مزیت‌های راه اندازی وبسایت بوده و برای کسانی که در شهرستان لاهیجان به دنبال آن هستند، می‌تواند ذهنیت جدیدی را ایجاد کند.

 • داشتن وب سایت می‌تواند سبب رشد کسب و کار شود.
 • با داشتن یک سایت می‌توانید به راحتی تبلیغات خود را بسط دهید.
 • سبب ایجاد اعتماد بین شما و مشتریان می‌شود.
 • به راحتی می‌توانید محصولات یا خدمات جدید خود را در سایت قرار داده تا مشتریان از آن مطلع شوند.
 • مشتریان بیشتری می‌توانند با شما در ارتباط باشند و از خدمات شما مطلع شوند.
 • میزان فروش شما به دلیل راحتی دسترسی کاربران، افزایش می‌یابد.
 • یکی از ارزان ترین روش‌ها جهت تبلیغ است.

به صورت کلی با توجه به افزایش میزان کسب و کارها در بخش شمالی کشور و شهرستان‌هایی مانند لاهیجان، هرچه سریع‌تر جهت راه اندازی وبسایت اقدام کنید نسبت به رقبای خود در کسب و کار موفق‌تر خواهید بود، البته در صورتی که مسیر را درست انتخاب کرده باشید.

_

نکات مهم در هنگام طراحی وب سایت لاهیجان

_

توجه داشتن به نکات، شما را به اهدافتان نزدیک‌تر می‌کنید از از این جهت موارد زیر از اهمیت بالایی قبل از طراحی سایت در شهرستان لاهیجان برخوردار هستند.

 • بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید، یکی از اولین قدم و شاید مهم‌ترین آنها شناخت بازار است. از این جهت می‌توانید سایت خود را با توجه به نیاز مشتری طراحی کنید.
 • امکاناتی که از یک سایت انتظار دارید را لیست کنید، این اطلاعات را می‎توانید براساس تجربه چند ساله خود یا براساس امکانات مناسب سایت رقیب یادداشت کنید.
 • به طراحی سایت خود (UI و UX) دقت کنید تا سایت شما هم ظاهر مناسبی داشته باشد و هم مطابق با نیاز کاربر باشد.
 • به قیمت طراحی وبسایت لاهیجان دقت کنید، این که کدام طراح با چه ویژگی هایی چه قیمتی را پیشنهاد می‌دهند نیازمند بررسی است.
 • سایت خود را به یک طراح معتبر و کاربلد بسپارید چون پس از طراحی سایت مواردی مانند پشتیبانی سایت و سئو سایت بسیار مهم است.

به صورت کلی در صورتی که در این مورد تخصص مورد نیاز را ندارید بهتر است از یک کارشناس در این مورد مشاوره بگیرید در صورت تمایل می‌توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را از ما بپرسید.

پرسش‌های ساخت سایت لاهیجان

ما سوالات و پاسخ‌هایی را برای اطلاعات بیشتر شما، در این قسمت قرار داده‌ایم.

چرا سپیدارنت را برای طراحی سایت در لاهیجان انتخاب کنیم؟

سپیدار نت دارای یک تیم 7 نفره از نیروهای متخصصین و مجرب است تا بتوانیم طرح‌هایی زیبا را متناسب با نیاز و درخواست شما ایجاد کنیم.

طراحی سایت لاهیجان چقدر طول می‌کشد؟

این که سایت مورد انتظار شما فروشگاهی است یا شرکتی و ... در مدت زمان طراحی آن بسیار تاثیر گذار است اما به صورت میانگین طراحی یک سایت بین دو هفته تا یک ماه زمانبر است.

هزینه طراحی سایت لاهیجان چگونه محاسبه می‌شود؟

سایت شما با چه زبانی نوشته شود؟ امکانات سایت شما چیست؟ و ... همگی این موارد بر روی قیمت سایت شما تاثیر گذار خواهد بود از این جهت برای بررسی دقیق قیمت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما درخواست شما را بررسی و طبق آن قیمت نهایی را اعلام کنند.

نحوه درخواست طراحی سایت لاهیجان در سپیدارنت به چه صورت است؟

برای طراحی سایت در لاهیجان شما می‌توانید از طریق پر کردن فرم(در پایین این صفحه) یا از طریق شماره‌های پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

_

انتخاب طراح مناسب جهت طراحی وبسایت لاهیجان

_

انتخاب یک طراح وبسایت حرفه‌ای و متخصص برای طراحی سایت در لاهیجان بسیار مهم است. در این بخش باید به معتبر بودن،میزان تخصص فرد و ... دقت کافی داشته باشید انتخاب فرد یا شرکت طراحی سایت سخت بوده و آسان نیست از این رو ما تیم سپیدار نت را به دلیل داشتن بسیاری از مزایای معرفی می‌کنیم.
تیم طراح و توسعه وبسایت سپیدارنت داری ویژگی‌های مهمی نظیر: افراد متخصص و با سابقه، پشتیبانی و خدمات پس از فروش(که بسیار مهم است)، قیمت مناسب، طراحی شیک و متناسب با بازار هدف و .. بوده که از صفر تا صد کار در کنار شما می‌باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط، قیمت، سفارش طراحی وب سایت در شهرستان لاهیجان با ما تماس بگیرید.

امتیاز ساخت وبسایت در شهر لاهیجان
 • امتیاز محتوای این صفحه جهت طراحی سایت لاهیجان
 • نمره کاردانی طراح وبسایت در لاهیجان
 • وضعیت دریافت خدمات جهت طراحی وبسایت
 • سبک برخورد تیم طراح سپیدارنت
 • ارزش قیمت نسبت به ارائه کار
5