خدمات طراحی سایت شرکتی

شرکت های بسیاری در حال فعالیت هستند حتی برخی از این شرکت ها فعالیت های خود را به صورت گسترده به صورت سراسری انجام می دهند اما امروزه یکی از بهترین روش های انتشار تبلیغات استفاده از فضای مجازی است. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از طراحی سایت شرکت وارد دنیای مجازی شده و رقابت خود را با شرکت ها جدی تر آغاز کنید. در این روش شما در سریع ترین زمان می توانید خدمات شرکت خود را در فضای مجازی نشر دهید. اما باید بتوانید اصول طراحی سایت شرکتی را به صورت استاندارد رعایت کنید. جهت انجام این کار می توانید طراحی سایت شرکتی خود را به گروه سپیدار نت بسپارید و با خیالی آسوده قدم در این راه پر رقابت بگذارید.

ما در این راه در کنار شما خواهیم بود پروژه های انجام شده توسط تیم سپیدار نت در زمینه های سایت های شرکتی طبق نظر و سلیقه مشتری از زیبایی بصری و گرافیکی بالایی برخوردار بوده و همچنین استاندارد های مورد نیاز در طراحی و همچنین افزایش رتبه در گوگل حتما در سایت لحاظ خواهد شد. و یک سری امکانات اولیه در سایت برای راحتی کار شما قرار داده خواهد شد. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل تری را در مورد درخواست خود بدست آورید.

_

تعرفه های خدمات طراحی سایت

_
 

قیمت سئو سایت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج
_

چرا نیاز به طراحی وب سایت شرکتی داریم؟

_

اما بعد از طراحی وبسایت شرکتی حال نوبت به بخش سئو می رسد از آنجا که کاربران با سرچ عبارت مورد نظر لیست سایت ها یا همان وبسایت ها را مشاهده می کنند. همیشه بیشترین فروش یا بازید را سایت هایی که در سه ردیف اول قرار دارند را به خود اخصاص می دهند پس چرا نباید جزو یکی از این گزینه ها بوده تا بتوانیم مشتریان خود را افزایش دهیم؟ سپیدار نت می تواند در سئو سایت شرکتی به شما کمک کرده تا بهترین جایگاه را در گوگل داشته باشید.

اگر صاحب یک شرکت هستید و هنوز در ابتدای راه ما به شما پیشنهاد می کنیم یک سایت شرکتی را طراحی و راه‌اندازی کنید. با این روش شما می توانید قدم در مسیر پیشرفت در هر حوزه و کسب کاری بگذارید و شرکت خود را به روشی دیگر معرفی کنید. همانطور که می‌دانید امروزه اینترنت و شبکه های اجتماعی بخشی از زندگی اکثر افراد را به خود اختصاص داده اند. پس چرا از این فرصت به نفع خود استفاده نکنیم؟ اما مزایای طراحی سایت شرکتی چیست؟

به صورت کلی می توانیم یک وبسایت را مانند یک مغازه یا یک شرکت تصور کنید حال فرض کنید شما می توانید مغازه یا شرکت خود را در ساعات خاصی از روز باز کنید و حتی بسیاری از کسب و کارها در روزهای تعطیل نیز خدمات ارائه نمی دهند. اما سایت های در هر ساعات از شبانه روز باز هستند و مشتریان به راحتی حتی بدون این که شما اطلاعی داشته باشید از خدمات شما مطلع شوند یا ثبت سفارش نمایید.که از جهت اتلاف هزینه و زمان به صرفه است. همچنین در این اطلاعات شما محدود به یک مکان خاص نیست و هر کسی حتی در یک کشور دیگر هم می تواند از شما خدمات دریافت کند.

اگر توجه نمایید سایت های شرکتی ابتدا بسیار ساده و به مرور زمان با قرار دادن نمونه کارها و توضیحات یا اطلاعات بیشتر از شرکت، پر محتوا تر شده و در احتمال این که در صفحات اول گوگل نشان داده شوند با گذر زمان بیشتر می شود. از در نتیجه مشتریان شما به صورت تصاعدی با رشد سایت نیز افزایش می یابند. البته در صورتی که به صورت استاندارد و اصولی پیش بروید تعداد مشتریان نسبت به روش های غیر مجازی افزایش چشمگیری خواهند داشت. که در این روش شما به راحتی می توانید برند سازی کرده و به کسب و کار خود اعتبار دهید.

فاز اجرائی طراحی وبسایت شرکتی

مراحل انجام کار راه‌اندازی وبسایت شرکتی در سپیدارنت به شرح زیر است.

1

ارائه لیست خواسته‌های شما

هر انتظاراتی که از سایت دارید، یادداشت می‌شود.
2

طرح اولیه با موکاپ

کشیدن ظاهر صفحات سایت توسط تیم ما
3

تایید توسط شما

رفع ایرادات توسط شما پس از طراحی اولیه سایت
4

تحویل سایت

پس از اتمام طراحی سایت به شما تحویل داده می‌شود.
_

سایت شرکتی چه امکاناتی دارد؟

_

در طراحی سایت مواردی هستند که باید از ابتدا به آنها توجه کنیم تا در نهایت مشکلی ایجاد نشود.اما روند کار به چه صورت است؟ از زبان برنامه نویسی و قالب ها که بگذریم نوبت به ثبت درخواست و نیازهای یا در نهایت هدف مشتری از ساخت سایت شرکتی است. شما باید بدانید که می خواهید سایت شما از چه امکاناتی برخوردار باشد.

لیست امکاناتی که به صورت استاندارد و معمولی در هر سایتی باید ایجاد شود شامل موارد زیر است:

- پنل مدیریت حرفه ای وبسایت شرکتی

- امکان ایجاد محصولات

- امکان ایجاد و مدیریت صفحات

- نوع منو

- گالری تصاویر، ویدئو

- طراحی به صورت ریسپانسیو

- امکان عضویت

- امکان ایجاد نظر سنجی

در بالا فقط به تعدادی از نیازهای کاربران اشاره شده است. اما اگر می خواهید سایت شما از امکانات بیشتری برخوردار شود باید ابتدا همه موارد را به صورت لیست آماده و برای ما ارسال نمایید تا برآورد هزینه و زمان شود. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول در مورد طراحی سایت شرکتی

لیست پرسش و پاسخ پر تکرار در حوزه راه‌اندازی وب سایت شرکتی

پس از طراحی سایت شرکتی آیا می توان آن را ارتقاء داد؟

بله به راحتی می توان گفت بسیاری از سایت های که طراحی می شوند اعم از شرکتی یا هر حوزه دیگری پس به راحتی قابل ارتقاء هستند البته میزان انعطاف تغییرات بستگی به انتخاب نوع cms انتخابی دارد.

آیا پس از طراحی سایت شرکتی نیاز به پشتیبانی داریم؟

معمولا هر شرکتی پس از طراحی وب سایت شرکتی، یک بازه زمانی را جهت رفع ایرادات پس از طراحی در نظر می گیرد. اما اگر سایت شما به نحوه ی است که نیاز به اضافه کردن بخش های مختلف سایت دارد می توانید در خواست پشیتبانی دهید و هزینه آن جدا می باشد.

طراحی وبسایت شرکتی چه مدت طول می کشد؟

پاسخ به این سؤال به عوامل زیادی بستگی دارد به عنوان مثال این که شما چه چیزهایی را برای طراحی سایت شرکتی سفارش می دهید و چه ویژگی هایی مد نظر شماست اما به صورت کلی طراحی وبسایت شرکتی در طی 14 روز انجام می شود.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

با توجه به این که عوامل بسیاری در طراحی سایت شرکتی حرفه ای مؤثر هستند نمی توان پاسخ قطعی به این سؤال دارد اما معمولا یک سایتی که دارای امنیت و پرفورمنس مناسبی باشد قیمت آن از 5 میلیون تومان شروع می شود.

طراحي سايت شركتي در طی چند مرحله انجام می شود؟

طراحی سایت شرکتی در سپیدار نت در طی 3 مرحله انجام می شود و در هر مرحله پس از تایید شما وارد مرحله بعدی خواهیم شد.

_

بهینه‌سازی در طراحی سایت شرکتی

_

اما بعد از طراحی وبسایت شرکتی حال نوبت به بخش سئو می رسد از آنجا که کاربران با سرچ عبارت مورد نظر لیست سایت ها یا همان وبسایت ها را مشاهده می کنند. همیشه بیشترین فروش یا بازید را سایت هایی که در سه ردیف اول قرار دارند را به خود اخصاص می دهند پس چرا نباید جزو یکی از این گزینه ها بوده تا بتوانیم مشتریان خود را افزایش دهیم؟ سپیدار نت می تواند در سئو سایت شرکتی به شما کمک کرده تا بهترین جایگاه را در گوگل داشته باشید.

امتیاز راه اندزی وبسایت شرکتی
  • نمره‌ای که به این محتوا می‌دهید
  • میزان خبرگی طراحان وب سایت در سپیدارنت
  • امتیازی که به وضعیت خدمات می‌دهید
  • رضایت از طرز رفتار پرسنل سپیدارنت
  • بهای سرویس نسبت به هزینه پرداختی
5
Sending
User Review
0 (0 votes)