خدمات سئو وردپرس

در سئو سایت وردپرس یا wordpress seo باید به مواردی توجه کرد. افزایش سئو سایت وردپرسی باید طبق اصول و استانداردهای مورد نیاز انجام شود. وقتی شما اقدام به بالا بردن سئو وردپرس خود می کنید در واقع باید تمامی اصول مربوط به سئو را به صورت کامل انجام دهید در این مورد مستثنایی وجود ندارد.

این مورد مهم است که هر چقدر سایت شما حرفه‌ای باشد اما در صورتی که در نتایج گوگل رتبه مناسبی نداشته باشید ترافیک کمی خواهید داشت. در نتیجه جذب مشتری و فروش زیادی هم حاصل نخواهد شد. برخی از افراد به دلیل این که سایت‌های ورپرسی از قالب‌های آماده استفاده می‌کنند و در واقع طراحی آن ها به ظاهر راحت تر است اقدام به نصب چند افزونه و شروع به انجام سئو وردپرس می‌کنند اما در واقع به این راحتی‌ها هم نیست و سئو در واقع یک تخصص بوده که طی ماها یا حتی سالها تجربه حاصل می شود.

ارائه یک خدمات خوب در کنار استفاده از روش‌های مناسب اطلاع رسانی می تواند فرصتی جهت ارتقاء در هر کسب و کاری باشد. ما آماده ایم تا بتوانید شما را در جهت رسیدن به پیشرفت در کسب و کارتان یاری دهیم. اولویت اول و اصلی ما تشکیل یک تیم و پیشرفت در کسب و کار شماست. با به کار گیری روش های متفاوت و استانداردهای روز برآنیم تا خدمات مناسبی را با کیفیت بالا ارائه دهیم. تیم متخصص سپیدار نت برای تحقق خواسته هایتان درکنار شما خواهد بود.

_

تعرفه های خدمات سئو وردپرس

_

هزینه سئو سایت وردپرس در سپیدار نت به صورت عمومی برای تمامی مشتریان یکسان نیست و با توجه به نوع سایت و ساختار آن متفاوت است. از طرفی دیگر سئو سایت شامل دو نوع سئو داخلی و سئو خارجی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه سئو وردپرس می توانید با تیم ما تماس گرفته و اطلاعاتی را در مورد سایت خود ارائه دهید. تیم سپیدار نت بعد از بررسی و انالیز سایت قیمت نهایی را اعلام می نماید.

 

قیمت سئو سایت

پکیج پایه

شروع از 4 میلیون تومان

پکیج اقتصادی

شروع از 8 میلیون تومان

پکیج حرفه‌ای

شروع از 15 میلیون تومان

کیورد ریسرچ کیورد ریسرچ حرفه ای کیورد ریسرچ حرفه ای
آپدیت محتوا آپدیت محتوا آپدیت محتوا
بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصاویر
- درج محتوا درج محتوا
- بهینه سازی سایت مپ بهینه سازی سایت مپ
- بهینه سازی فایل روبوت بهینه سازی فایل روبوت
- استراتژی آن پیچ استراتژی آن پیج
- بررسی لینک سازی داخلی ایجاد ساختار پیلار و کلاستر
- - بررسی NISB سایت
- - استراتژی آف پیج

برخی از شرکت‌ها بدون توجه به نحوه کد نویسی سایت‌های وردپرسی یا بدون این که سایت ها را آنالیز کنند اقدام به ارائه قیمت برای سئو سازی سایت وردپرس می کنند که این روش اصولی نبوده و هر سایتی با توجه به مواردی مانند سرعت سایت، محتوا، تصاویر، url, سئو داخلی و سئو خارجی دارای نوسانات قیمت زیادی است. بنابراین قبل از این که سایت خود را به شرکتی بسپارید حتما از خدمات آن اطمینان لازم را حاصل نمایید همچنین می توانید افزایش سئو سایت وردپرسی خود را به تیم متخصص سپیدار نت بسپارید. هدف ما ارائه خدمات درست و روش های مناسب جهت رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

گام‌های سئو وردپرس

اگر برای بهینه‌سازی سایت وردپرس خود به ما مراجعه کنید، مراحل انجام کار ما به شکل زیر است.

1

تحلیل سئو سایت وردپرسی

ابتدا سایت شما بررسی می‌شود.
2

مشخص کردن کلمات اصلی

کلمات کلیدی با همکاری یکدیگر انتخاب می‌شود.
3

فاز استراتژی و تکنیکال

مشخص کردن زمابندی تسک‌ها و اصلاحیه فنی
4

فاز اجرایی

مراحل با هدف افزایش رنک اجرا می‌شود.
_

بالا بردن سئو وردپرس به چه صورت است؟

_

بهینه‌سازی و بهبود سئو سایت وردپرسی با توجه به هسته قدرتمند و سازگار وردپرس برای این کار می تواند رتبه و بازدید سایت را به صورت چشمگیری افزایش دهد. همانطور که در بالا اشاره شده سایت های وردپرسی نیز باید طبق اصول سئو شوند. برای این کار شما می توانید از یک متخصص سئو کمک بخواهید همچنین می توانید بالا بردن سئو وردپرس خود را به گروه سپیدار نت بسپارید. به صورت کلی می توان با استفاده از افزونه های موجود نیز تا حدودی به عنوان یک راه حل کمکی استفاده کرد. اما تا زمانی که از سئو اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است با انجام روش ها غیر استاندارد از سمت گوگل جریمه و یا پنالتی شود که این مورد برای سایت شما بازدهی بدی به همراه خواهد داشت.

با توجه به این که کد نویسی هسته اصلی وردپرس به صورتی است که بهترین سازگاری را با موتور های جستجو و به خصوص گوگل داشته با این وجود بعد از طراحی سایت وردپرسی نیاز است تا به بهینه سازی سئو سایت وردپرسی خود اقدام کنید.

یکی از روش های جذب مخاطب و ورودی های گوگل استفاده از محتوای درست و کابردی است در این صورت کاربر می تواند جهت مطالعه محتوای مورد نیاز به سایت شما مراجعه کرده و در کنار آن با خدمات یا محصولات شما آشنا شود. حتی محتوا از نظر گوگل هم قابل پذیرش است و با توجه به تجربه هایی که تا الان کسب شده یکی از بهترین راه ها نیز محسوب می شود.

_

بهبود سئو سایت وردپرس، نکات مهم

_

گفتیم که هر چقدر هم از افزونه های وردپرسی استفاده کنید باز هم مواردی هستند که باید توسط یک سئو کار متخصص آنالیز و جهت بهبود سئو سایت وردپرسی به کار برده شوند. می توان نکات زیر را به عنوان نکات مهم در سئو وبسایت ها اشاره کرد:

 1. ساخت نقشه
 2.  مشخص کردن کلمات کلیدی مهم
 3.  سئو تصاویر
 4.  سئو آدرس هر صفحه
 5.  سئو عنوان سایت و تیتر صفحات
 6.  محتوا نویسی اصولی و طبق استاندارد و منحصر به فرد
 7.  و ...
_

افزایش سئو سایت وردپرسی، خدمات سئو

_

خدمات سئو وردپرس شامل بهینه‌سازی سایت وردپرس برای موتورهای جستجو وکاربر توسط متخصص سئو در تیم سپیدار نت انجام می شود. همانطور که گفته شد سئو سازی سایت وردپرس یک امر بسیار مهم و تخصص است و به هر فرد یا شرکتی نمی توان اعتماد کرد. اما ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. خدماتی که انجام می دهیم شامل موارد زیر هستند:

 •  بهبود سئو وردپرس برای موتورهای جستجو
 •  افزایش و بهبود سرعت سایت
 •  نصب افزونه های مورد نیاز و کمکی
 •  فشرده سازی کد ها به کمک افزونه و برنامه ها
 •  ایجاد نقشه سایت
 •  سئو داخلی و سئو خارجی
 • و ...

سوال و جواب سئو وردپرس

ما در زیر به متداولترین پرسش‌ها در حوزه بهینه‌سازی وردپرس اشاره کرده‌ایم.

آیا قالب سایت وردپرس بهینه شده است؟

به صورت صدرصد خیر، چرا که بسیاری از قالب‌های وردپرسی با داشتن ویژگی‌هایی مانند اضافه کردن تایتل، متا دیسکریپشتن، قرار دادن لینک داخلی و ... تا حدودی نیاز‌های بهینه سازی را رفع می‌کنند اما بسیاری از قالب‌های وردپرسی دارای مشکلات فنی هستند که باید به درستی بهینه شوند.

آیا سئو سایت وردپرس با افزونه امکان پذیر است؟

با این که افزونه‌های بسیاری برای بهینه‌سازی سایت وردپرس وجود دارد اما ابزار‌ها تا حدودی می‌توانند برخی از مشکلات سایت را رفع کنند یا این که سایت وردپرس را کمی بهینه کنند البته اگر مهارت استفاده از افزونه‌های سئوی سایت وردپرس را داشته باشید!

بهترین روش انجام سئو سایت وردپرسی چیست؟

اگر نیاز دارید تا سایت وردپرسی خود را سئو کنید برای این که بهتر است آن را به یک فرد متخصص بسپارید چرا که یک سئوکار حرفه‌ای می‌تواند با یک استراتژی مناسب، بهترین روش را برای بهینه سازی سایت وردپرسی شما انجام دهد تا بتوانید بر روی کلمات مورد نظر رتبه بگیرید.

هزینه سئو سایت وردپرسی چقدر است>؟

هزینه بهینه سازی وب سایت با توجه به عواملی مانند میزان ایراد فنی سایت، وضعیت فعلی سایت وردپرس، تعداد کلمه و نوع کلمه‌ای که می‌خواهید در آن رتبه بگیرید بسیار متفاوت است. از این جهت ابتدا سایت شما توسط یک متخصص سئو بررسی شده و سپس قیمت نهایی اعلام می‌شود

_

انجام سئو سایت وردپرس به صورت حرفه ای

_

چرا باید سئو سایت وردپرس را به صورت حرفه ای انجام دهیم؟ آیا لازم است که در سایت های که با وردپرس طراحی می شوند به صورت حرفه ای بهینه‌سازی را انجام دهیم؟ در افزایش سئو سایت وردپرس ممکن است به مشکل جدی برخورد کنیم. و برای رفع آن نیاز به افراد یا سئو کار حرفه ای بوده تا بتوانند از بین روش ها و راه حل های مناسب بهترین ها را انتخاب و به درستی اجرا کنند. به عنوان مثال می توان به مواردی مانند سرعت سایت، سئو داخلی و ... اشاره کرد. که هر کدام با روش های خاص خود باید انجام شوند.

امتیاز بالا آوردن سئو وبسایت وردپرسی
 • امتیاز میزان تخصص در محتوا
 • امتیاز میزان مهارت سئوکار وردپرس
 • امتیاز کیفیت خدمات سئو
 • امتیاز رفتار تیم سپیدارنت
 • امتیاز تعرفه نسبت به خدمات
5