طراحی سایت در رشت و گیلان

اگر شما هم جزو افرادی هستید که میخواهید کسب و کار خود را ارتقاء دهید یا میخواهید کسب و کار جدیدی را شروع کنید می توانید یک سایت با کیفیت طراحی کنید. طراحی سایت در رشت نیز ازجمله گزینه های پیشنهادی برای هر نوع مشاغلی در شهر رشت یا استان گیلان می باشد.

تیم حرفه ای سپیدارنت درصدد است تا خدمات را به صورت حرفه ای ارائه دهد. چرا که طراحی یک سایت مجموعه ای از دانش و زیبایی است. همچنین یک سایت در عین زیبایی نیز باید کاربر پسند باشد و از طرفی هم برای موتورهای جستجو هم باید بهینه شود. داشتن یک سایت مناسب می تواند فروش شما را هزاران برابر افزایش دهد و یا خدمات شما را به صورت چشمگیری گسترش دهد. 

طراحی انواع سایت در رشت و گیلان

طراحی سایت برای هر رشته و شغلی مناسب است. اگر شما صاحب یک فروشگاه سنتی هستید می توانید با استفاده از سایت فروش خود را گسترش داده و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید. یا اگر صاحب شرکتی هستید می توانید یک سایت با کیفیت طراحی کرده و نمونه کارهای خود و انواع خدمات را در آن شرح دهید. داشتن یک سایت مناسب می تواند مانند یک رابط مناسب مشتریان را برای خرید یا دریافت خدمات جذب کند.

 

اما طراحی انواع سایت ها در رشت شامل چه مواردی می شوند:

 • طراحی سایت فروشگاهی در رشت
 • طراحی سایت شرکتی در رشت
 • طراحی سایت وکلا در رشت
 • طراحی سایت موسیقی در رشت
 • طراحی وبسایت هنری در رشت
 • طراحی سایت پزشکی در رشت
 • طراحی وبسایت صنعتی در رشت
 • طراحی وبسایت تجاری رشت
 • طراحی وب سایت املاک
 • ...

 

مزیت طراحی وبسایت در رشت

ورود به دنیای تجاریت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب و کار می باشد. مشتریان شما به روش های مختلف با اینترنت و فضای آنلاین در ارتباط هستند. بنابراین شما نیز برای شروع برندینگ خود باید در فضای آنلاین معرفی شوید. چه بسا بسیاری از شرکت های فقط در فضای مجازی و از طریق وبسایتشان مشتریان خود را جذب می کنند. یک از مهم ترین مواردی که هر کسب و کاری در آن نیاز به سایت دارد. دسترسی 24 ساعته افراد به سایت می باشد. که این کار سبب می شود همیشه در دسترس قرار بگیرید. شما می توایند با استفاده از سئو سایت همچنین مشتریان بیشتری را در سطح اینترنت به سمت سایت خود هدایت کنید.

اما طراحی یک سایت در رشت از چه مزیت هایی برخوردار است:

 • کاهش هزینه
 • افزایش اعتماد نسبت به دریافت خدمات
 • دسترسی آسان
 • سهولت در ثبت سفارش یا خدمات در هر ساعات از شبانه روز
 • بازاریابی و دریافت مشتری سراسری
 • امکان ویرایش اطلاعات در کمترین زمان
 • انتشار محتوا در کوتاه ترین زمان
 • انتقال اطلاعات یک محصول یا خدمات بدون اتلاف وقت و طبق نیاز مشتری
 • ...

 

خدمات طراحی سایت در رشت شامل چه مواردی هستند؟

این که بخواهید خدمات طراحی سایت را دریافت کنید باید بگوییم که این مورد در هر شرکتی متفاوت است برخی از شرکت های های طراحی سایت در رشت از شروع به طراحی سایت طبق نظر مشتری و به صورت اختصاصی می نمایند. اما برخی از شرکت های دیگر فقط از قالب های آماده استفاده می نمایند.

اما به صورت کلی یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید بتواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف را برای هر نوع ارگان و سازمانی ارائه دهد. و باید در تمام حوزه های مختلف تجارت اطلاعات کافی را داشته باشد. همانطور که می دانید طراحی یک سایت با کیفیت اولین قدم و مرحله جهت مورد به دنیای تجارت است. 

 

شرکت طراحی وبسایت در رشت

اکثر کارفرمایان وقتی میخواهند اقدام به طراحی سایت نمایند اولین سوالی که در ذهنشان ایجاد می شود این است که, یک فرد طراحی سایت مناسب است یا از یک شرکت طراحی سایت کمک بخواهند؟ در جواب باید گفت که قبل از هر چیزی شما باید به صورت کامل هدف خود را شامل مواردی مانند هزینه طراحی سایت ( قیمت طراحی سایت یکی از موراد مهم و مقایسه ای در هنگام طراحی وبسایت می باشد ), مدت زمان تحویل کار, ارائه خدمات پشتیبانی سایت و ... بررسی نمایید.

یکی از بهترین روش هایی که می توانید شرکت های طراحی سایت در رشت را مشاهده کنید استفاده از گوگل و اینترنت است به این صورت که شما کلمه " طراحی سایت در رشت " را سرچ کرده و بین گزینه های 1 تا 10 یک مورد را انتخاب نمایید. استفاده از این روش از این جهت مناسب است که هر سایتی برای این که بتواند رتبه بالاتری را در گوگل به دست آورد استاندارد های وب سایت خود را بیشتر رعایت می کند ( موتورهای جستجو به سایت هایی که استاندارد های مورد نیاز را رعایت کنند رتبه بالاتری می دهند ). همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سئو سایت در رشت کلیک کنید.

آیا من نیاز به وبسایت دارم؟

در دنیای امروز که اینترنت برای افراد به صورت یک دهکده جهانی شده است داشتن یک وب سایت می تواند به شما کمک کند تا بتوانید محصولات یا خدمات خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید. ( بر اساس تحقیقات انجام شده در سال 2018 بیش از 245 نفر در امریکا بیشتر نیاز های خود را از اینترنت رفع می کنند )

اگر خدمات شما به نحوه ای است که می توانید بیشتر دیده شوید و یا به فکر انتشار سرویس خود به سراسر نقاط جهان هستید می توانید با درست کردن یک وب سایت همه این نیاز ها را برطرف نمایید. از آنجایی که هر روزه تعداد سرچ گوگل در حال افزایش است اگر در این فضا قرار گیرید به راحتی می توانید بیشتر شناخته شده و درامد خود را افزایش دهد. فراموش نکنید که تقریبا همه شرکت های بزرگ دارای یک وب سایت هستند.

 

تعرفه طراحی سایت در رشت

قیمت طراحی سایت در رشت با توجه به نیاز و اهداف شما نیز متفاوت است. همچنین بسیاری از شرکت های طراحی سایت, قیمت های متفاوتی را برای طراحی انواع سایت ها پیشنهاد می دهند. در صورتی که بخواهید قیمت طراحی سایت را دریافت کنید می توانید از تیم حرفه ای سپیدار نت مشاوره رایگان دریافت نمایید. یا تمامی موارد مهم و اهداف خود را لیست کنید تا قیمت نهایی اعلام شود.

بسیاری از شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. در صورتی که شرکتی قیمت بالایی را پیشنهاد داد این مورد دلیلی بر حرفه ای بودن کار نیست ولی باید توجه داشته باشید که یک سایت حرفه ای نیز ارزان نخواهد بود.

 

مراحل سفارش طراحی وبسایت در سپیدارنت

همیشه پیدا کردن و انتخاب یک شرکت حرفه ای از دغدغه های کارفرمایان می باشد شما باید به موارد بسیاری توجه نمایید و بعد از مقایسه می توایند بهترین شرکت یا شخص را انتخاب نماید.همچنین می توانید توسط تیم سپیدارنت از یک سایت حرفه ای برخوردار شوید. مراحل ثبت سفارش طراحی سایت در رشت در سپیدارنت به شرح زیر است:

 1. دریافت مشاوره رایگان
 2. لیست تمامی امکانات با جزئیات کامل
 3. انتخاب نوع سایت ( قالب آماده یا برنامه نویسی از بیس )
 4. پرداخت درصدی از مبلغ قبل از شروع به انجام کار
 5. انجام طراحی سایت به صورت طرح اولیه 
 6. تایید یا ویرایش طرح و تایید نهای شما
 7. تسویه نهایی
 8. دریافت وب سایت به همراه اطلاعات کامل آن
 9. پشتیبانی ماهه بعد از طراحی سایت